NRL 2021: Brodie Croft, Tom Dearden, Brisbane Broncos kontra Penrith Panthers, Runda 6

Michael Ennis nadal miał obawy co do połowy Broncos w kluczowych momentach, pomimo poprawy wyników Brisbane w przegranej 20-12 z Panterami.

Broncos awansowali w rankingu aż do szóstej rundy, ale nie byli w stanie ochłodzić meczu, gdy był na linii 12-12, a Ennis sądził, że ma wystarczająco dużo szans na wygraną, ale rozgrywający zawiedli.

„Było wiele rzeczy do polubienia w tym, jak zmierzyli się z zespołem Penrith Panthers, które były tak potężne, ale myślę, że w krytycznych momentach nadal patrzyli wstecz na swoje decyzje pod koniec meczu. Park autorstwa Nathana Cleary’ego, który było całkiem fajne ”- powiedział Ennis w The Big League Wrap.

Oglądaj mistrzostwa na żywo i na żądanie NRL Telstra Premier 2021 bez przerw na reklamy podczas gry. Nowy w Kayo? > Skorzystaj z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego już teraz i od razu rozpocznij transmisję strumieniową>