Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Sage Watson grozi, że zadebiutuje na świecie w 2021 roku w sezonie 400 metrów przez płotki

Sag Watson, który chce pobić kanadyjski rekord w biegu na 400 m przez płotki kobiet, ma dobry start.

Absolwentka University of Arizona rozpoczęła sezon na świeżym powietrzu podczas imprezy w sobotę, osiągając czas wygranej 55,93 sekundy w Tucson w West Coast Classic, spotkaniu współorganizowanym przez szkołę.

Time zajmuje w tym roku czwarte miejsce na świecie, 35-100 ułamków sekund za liderem RPA Wandą Neal, która 15 kwietnia pobiegła 55,58.

26-letni Watson strzelił swój rekord życiowy 54,32 2 października 2019 r. W półfinałach Mistrzostw Świata IAAF w Lekkoatletyce w Doha w Katarze, pokonując 23-letnią narodową ocenę Rosie Eddy.

Obejrzane Watson pobił 23-letni rekord Kanady:

Kanadyjka Sage Watson ustanowiła rekord 54,32 i kanadyjski rekord w biegu na 400 metrów przez płotki. 3:48

„W zeszłym roku zastanawiałem się, jak nisko mogę zdobyć ten rekord. To mój główny cel” – powiedział Watson w sierpniu w rozmowie z CBC Sports.

„Myślę, że na pewno będę w stanie biec 53 sekundy. Nie wiem, kiedy to będzie, ale na pewno jestem w stanie. Myślę, że wysokość 52 również jest możliwa. To kwestia kontynuacji pozostań zdrowy, pozostań na szczycie moich treningów i upewnij się, że jesteśmy w dobrych zawodach ”.

Wydajność latania podczas przestoju na 400 metrów

Watson, w krótkiej kampanii 2020 z powodu pandemii koronawirusa, pobiegła 56,29, zajmując trzecie miejsce w swoim pierwszym sezonie outdoorowym 19 sierpnia na Węgrzech.

Cztery dni później obywatel Medicine Hat, 26-letni Alta, przekroczył linię mety na 56.31 na spotkaniu Diamentowej Ligi w Sztokholmie, po czym ogłosił to sezonem odpoczynku i wznowienia treningu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, które zostały przełożone w marcu. Od 2020 do lipca.

Obejrzyj | Watson trzeci przez linię mety na Węgrzech:

Al-Kindy wrócił w środę do gry w Continental Tour na Węgrzech. 1:23

Tydzień temu Watson wygrał wyścig kobiet 400 z czasem 52,25 w zawodach Jim Click Shootout w Tucson, czyli o ponad sekundę szybciej niż w poprzednim miesiącu. W przyszłym miesiącu Watson wystąpi w Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce w Polsce w poszukiwaniu platformy olimpijskiej.

Patrząc na Tokio, Watson powiedziała, że ​​bardziej skupi się na zadaniu, które ma do wykonania podczas swojego debiutu na Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio, gdzie zajęła czwarte miejsce w półfinale w play-offach przez płotki, ale nie dotarła do finału, gdzie zajęła 11. miejsce w klasyfikacji generalnej.

„Wciąż byłem studentem i nigdy nie miałem egzaminu [Diamond League] Watson, trener-wolontariusz z amerykańskiej drużyny lekkoatletycznej w Arizonie, który w lipcu zeszłego roku wrócił do szkoły, aby pracować z trenerem Fredem Harveyem, powiedział: „Myślę, że będę dużo bardziej pewny siebie na trasie. [in Tokyo]. Zaczynam się uczyć, do czego jestem zdolny, a to wynika ze znajomości Twojego ciała.

READ  Kim jest Magda Lynette? Dwóch brytyjskich trenerów i gwiazdorska gwiazda z Florydy za szokującym wyścigiem Australian Open

„Czuję się dużo bardziej dojrzały i gotowy. Wiem też, co trzeba zrobić, aby dostać się do finału. Dotarłem do ostatnich finałów mistrzostw świata”. [in 2017 and 2019] To jest tak samo trudne, jak dotarcie do finału olimpijskiego ”.

Obejrzyj | Odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące Igrzysk Olimpijskich w Tokio:

Do Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Tokio zostało mniej niż 100 dni, które pomimo pandemii idą błyskawicznie. Oto odpowiedzi na największe pytania dotyczące konkursu. 3:41