NRL 2021: Rabbitohs v Bulldogs Runda 18, Lachlan Lewis Sin za Odd Brain Shot

Uderzenie mózgu Lachlana Lewisa w przerwie kosztowało Bulldogs szansę na poważny niepokój i dopiero trzecie zwycięstwo w sezonie, ponieważ Rabbitohs sprintowali w ostatniej kwarcie, aby wygrać 32-24.

Lewis był zmarnowany po dziwacznej kłótni z Codym Walkerem z South Sydney, gdy zespoły zerwały się z ziemi na przerwie w niedzielę wieczorem na Cbus Super Stadium, a pięć-osiem królików upadło na ziemię po tym, jak para była lekko zaangażowana. Od żartów podczas opuszczania boiska.

Incydent wywołał kłótnię między dwoma zespołami, a Lewis niedbale zaniedbywał podżeganie do szturmu, pozostawiając swój zespół, aby rozpocząć drugą połowę uderzeniem młotka, aby jego zespół mógł spowodować zakłócenia.

Przegrywając 10-0 po 20 minutach, a Rabbitohs wyglądali, jakby mogli strzelić gola, jak im się podoba, Bulldogs walczyli o zdobycie dwóch skonwertowanych bramek, starając się wypracować niespodziewane prowadzenie 12-10 w przerwie.

Ale gdy Lewis uniósł się z ziemi, Banez zdobył osiem punktów z zamienioną próbą i rzutem karnym, aby odzyskać prowadzenie.

Lewis walczył trochę, gdy wrócił na boisko, wykonał podanie i uderzył piłkę do skrzydłowego Jaydena O’Conpura, starając się utrzymać psy w grze.

Ale Rabbitohs, którzy drogo zapłacili za swoje samozadowolenie w pierwszej połowie, wcisnęli pedał gazu w ostatnich 20 minutach, strzelając trzy próby, aby wygrać, co ugruntowało ich miejsce w czołowej czwórce.

Alan biegnie wzdłuż linii bocznej, aby wyprowadzić Bulldogs na prowadzenie

Jacob Host i Cameron Murray – jeden z trzech Króliczych Wielorybów, którzy wycofali się ze środowego wieczoru – zdobyli bramkę, próbując zwiększyć przewagę, ale kiedy Billy Byonde-Odo, który zaaranżował próbę otwarcia Bulldogs, zachował interesujące rzeczy, gdy odbił się na odbiciu. Aby zdobyć swój pierwszy NRL, próbował zredukować przewagę do zaledwie czterech punktów.

READ  Polska stara się o organizację Letnich Igrzysk w 2036 roku

Souths kilkakrotnie strzelił gola w swoim szybkim tempie, ale to Mark Nichols, kapitan wioślarzy z przodu, przypieczętował umowę, gdy pojawił się na horyzoncie, aby podjąć dopiero piątą próbę swojej kariery w swoim setnym meczu.

Rabbitohs mieli sporo posiadania piłki we wczesnych etapach, ale w pierwszych ośmiu minutach zlikwidowali dwie próby – raz, gdy Cameron Murray przebiegł obok Adama Reynoldsa, który miał wskoczyć do siatki, aby zdobyć bramkę, podczas gdy Tani Milne strzelił gola. Piłka jest ponad linią pod presją Lewisa.

Ale nie minęło dużo czasu, zanim znaleźli się na pokładzie.

Milne wpadł w róg w 13. minucie, aby otworzyć wynik, a kiedy Alex Johnston podał piłkę po podaniu na linię obrony, Rabbitwhiz prowadził 10-0 i wyglądało na to, że mogą strzelić gola, jak im się podoba.

South Sydney nie trafia, a Biondi-Odo podejmuje pierwszą próbę w NRL

Niezależnie od tego, czy było to samozadowolenie, czy niegospodarność, seria błędów Rabbitohs zmieniła rozpęd i dała Bulldogom szansę, której potrzebowali, aby wrócić do meczu.

The Bulldogs mieli tylko jednego seta na 40 metrów Rabbitohs w pierwszych 10 minutach, ale szkoda, ponieważ atak był zdezorganizowany, zawodnicy pobiegli, aby spróbować zejść sobie z drogi, a ruch zakończył się, gdy piłka została kopnięta na pełny.

Ale biorąc pod uwagę szansę na reset, Bulldog wrócił, strzelając dwie próby konwersji przed przerwą.

Upiorny pół-skuter Biondi-Odo zapewnił psom przerwę w ich pierwszej passie i był w stanie znaleźć Aarona Schouppa, który pchał do przodu, a środek uciekał, aby zdobyć bramkę.

Szybkie ręce Jajayi odsyłają Johnstona

Kilka minut później Corey Allan strzelił bramkę w róg, wykorzystując szybką rękę Willa Hopoate’a, a boczny obrót Jake’a Averillo dał psom dwa prowadzenie.

Utrzymali swoją przewagę w pierwszej połowie pomimo walecznych wysiłków Walkera, który rozwścieczył Lewisa, gdy próbował strzelać na palcach.

Rabbitohs zakończyli z jednym zawodnikiem z ławki po tym, jak Campbell Graham i William Knight nie zaliczyli testu HIA, Johnston odpadł z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego na początku drugiej połowy po strzeleniu gola, podczas gdy Latrell Mitchell z Origin nie wrócił w środę wieczorem.

Jack Hetherington został umieszczony w rekordzie buldoga filarowego za potężny wślizg w 69. minucie.

Zwycięstwo przedłużyło zwycięską passę Rabbitoh do siedmiu gier i utrzymało ich na trzecim miejscu w rankingu z wynikiem 14-3, podczas gdy Bulldogs (2-15) utknęło na ostatnim miejscu.

Konferencja prasowa: Rabbitohs v Bulldogs - runda 18, 2021

Zarejestruj darmowe konto NRL, aby uzyskać dostęp do tego filmu i innych ekskluzywnych treści.