Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NRL 2021: Wyjaśnienie systemu konferencyjnego, wiadomości, aktualizacje, plan Wayne’a Bennetta i rozszerzenie 2023

Z tajnych akt przekazanych klubom NRL wynika, że ​​plan bomby zrewolucjonizował grę.

NRL wykonała duży krok naprzód w swoich planach podzielenia konkurencji na dwie konferencje w ramach planów ekspansji na sezon 2023.

Liga wcześniej flirtowała z koncepcją podzielonej rywalizacji, ale we wtorek wieczorem okazało się, że liga bardziej niż kiedykolwiek poważnie podchodzi do swojego planu wywrócenia rywalizacji do góry nogami.

Prezes NRL, Andrew Abdo, w zeszłym miesiącu przedstawił na stole 18-zespołowy system konferencyjny Do publicznej dyskusji ogłoszono we wtorek, że plan przeszedł do etapu dyskusji z 16 klubami NRL. Twierdził również, że rynek nowozelandzki był idealnym miejscem dla XVIII Klubu. Drugi zespół Kiwi dołączy do 17. zespołu Brisbane, który ma zostać wprowadzony na początku sezonu 2023 – kiedy rozpocznie się nowa umowa NRL dotycząca praw telewizyjnych.

Runda 8

Głównymi konkurentami, którzy staną się siedemnastym zespołem w NRL, są Redcliffe Dolphins, który wprowadził markę Brisbane Dolphins, Brisbane Jets – koalicję Brisbane Bombers i Ipswich Jets – oraz Easts Tigers wspierane przez Brisbane Firehawks.