Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zakaz lotów: Indie najprawdopodobniej nie zabraknie w Polsce na Igrzyskach Olimpijskich w kwalifikacjach sztafet

Superstars Hema Das i Dottie Chand mogą przegapić rundę kwalifikacyjną World Athletics do igrzysk olimpijskich w Polsce 1 i 2 maja, ponieważ podróż zespołu Indii do Amsterdamu została zawieszona po rekordowym wzroście liczby przypadków COVID-19 w tym kraju.

Sztafety 4 x 100 m kobiet i sztafeta 4 x 400 m mężczyzn miały wejść na pokład samolotu KLM do Amsterdamu we wczesnych godzinach rannych w czwartek, ale holenderski rząd zawiesił loty z Indii od poniedziałku wieczorem.

IAAF stara się zarezerwować alternatywny lot dostępny dla każdego europejskiego miasta na trasie na Śląsk, w Polsce, gdzie odbędzie się impreza. Nie ma bezpośredniego lotu z Indii do Polski.

„Istnieje duże podejrzenie, że nasz zespół może nie być w stanie uczestniczyć w World Relays. Kilka krajów europejskich zawiesiło loty z Indii. Możemy więc utknąć i istnieje duże prawdopodobieństwo, że zespół nie pojedzie na wydarzenie, ”Powiedział wysoki rangą urzędnik AFI.

„Ale wciąż staramy się rozmawiać z rządem i naszymi ambasadami, czy mogą pomóc naszym sportowcom w podróżowaniu po jakimkolwiek europejskim mieście, takim jak Frankfurt, gdzie mogą udać się do Polski. Próbujemy też wykonać każdy lot łączony do Dubaju lub innego kraju. Miasto w Azji Zachodniej ”.

S Dhanalakshmi, który pokonał Dutee w finale na 100 m kobiet podczas Pucharu Federacji w zeszłym miesiącu, został wybrany obok Archany Suseendran, Himashree Roy i AT Daneshwari.

Indie wezmą również udział w męskich drużynach 4×400 m podczas imprezy, która odbędzie się w Chorzo na Śląsku.

Osiem najlepszych drużyn ze światowych zawodów lekkoatletycznych automatycznie zakwalifikuje się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Kobieca sztafeta 4×400 m wycofała się z zawodów, ponieważ więcej niż dwóch zawodniczek było niezdolnych.

Indyjska sztafeta mieszana 4 x 400 m zakwalifikowała się już do Igrzysk Olimpijskich w Tokio po awansowaniu do finału podczas Mistrzostw Świata 2019 w Doha.

AFI miał nadzieję, że sztafeta 4 x 100 m kobiet zakwalifikuje się na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

READ  Golden State Warriors vs Boston Celtics Mecz pięć wyników Wyniki remisowe Czas Tabela Porady Kursy Drużyny

Światowe sztafety będą pierwszym dużym międzynarodowym wydarzeniem dla biegaczy z Indii od czasu Mistrzostw Azji w Lekkoatletyce w Doha w kwietniu 2019 roku.

(Tylko tytuł i grafika tego raportu mogły zostać przeformułowane przez zespół Business Standard; reszta treści jest automatycznie generowana z udostępnionego źródła).

Drogi Czytelniku,

Firma Business Standard zawsze starała się dostarczać najnowsze informacje i komentarze na temat wydarzeń, które Cię interesują i które mają szersze implikacje polityczne i gospodarcze dla kraju i świata. Wasze ciągłe zachęty i komentarze na temat ulepszania naszej oferty wzmocniły naszą determinację i zaangażowanie w te ideały. Nawet w tych trudnych czasach, które pojawiły się w Covid-19, kontynuujemy nasze zobowiązanie do informowania Cię na bieżąco o wiarygodnych wiadomościach, zaufanych opiniach i wnikliwych komentarzach na temat istotnych aktualnych kwestii.
Mamy jednak prośbę.

Ponieważ walczymy z ekonomicznymi skutkami pandemii, bardziej potrzebujemy Twojego wsparcia, abyśmy mogli nadal dostarczać Ci treści o wyższej jakości. Nasz formularz rejestracyjny otrzymał zachęcającą odpowiedź od wielu z was, którzy subskrybują nasze treści online. Więcej subskrybowania naszych treści online może tylko pomóc nam osiągnąć cele polegające na dostarczaniu lepszych i bardziej odpowiednich treści. Wierzymy w wolną, uczciwą i wiarygodną prasę. Wspieranie Cię przez więcej zobowiązań może pomóc nam praktykować dziennikarstwo, którego się trzymamy.

Wsparcie prasowe i jakościowe Zapisz się do Business Standard.

Edytor cyfrowy