Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

NRL 2022: 92-letni kibic piłki nożnej pisze list do Cameron Monster, Melbourne Storm

Wściekły fan piłki nożnej w latach 90. napisał zjadliwy list do gwiazdy Melbourne Storm Camerona Monstera, w którym powiedział aktorowi, że „nie jest wart miliona” i oskarżył go o „zachowanie się” na boisku.

W swoim krótkim jednostronicowym karabinie maszynowym pozwolił latać 92-letniemu George’owi McCrackenowi, opowiadając 27-latkowi swoją opinię na temat tego, kto był lepszym pięciolatkiem w ich czasach.

Transmituj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip Live & Ad-Break za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

McCracken oskarżył Monstera o wygłaszanie kazań przed sędzią o niesprawiedliwych karach, porównując go do Jimmy’ego Swarda, który nazwał „Drogą Mleczną” za podobną taktykę.

„Po pierwsze, powiem, że mam 92 lata i całe życie oglądałem piłkę nożną” – zaczął McCracken.

„Pewnego razu (był gracz) grał z Roosters o imieniu Sward, który próbował rzutów karnych tak bardzo, że był znany jako Milky.

„Teraz jesteś taki sam. Domagasz się kar za każdym razem, gdy któryś z przeciwników twojej drużyny powoli się zbliża.

„Ale kiedy twoja strona robi to samo, myślisz, że to w porządku… cóż, nie jest.

— A więc Droga Mleczna. Nie oszukasz operatora. Teraz twoja próżność jest wielka jak słoń, ponieważ prasa tak twierdzi. Opowiem ci teraz o znacznie lepszych niż pięć ósmych.

„(Wally) Lewis, (Brett) Kenny, (Terry) Lamb, żeby wymienić tylko kilku, a żaden z nich nie kołysał się tak jak ty. Moim zdaniem nie jesteś wart miliona, jak mówią media. Jesteś tylko kolejnym graczem. ”

W pokazie prawdziwie starej klasy, 92-letni New South Welshman również zostawił adres powrotny, gdyby Monster chciał posłuchać jego rady.

Krążą pogłoski, że Monster podpisze czteroletni kontrakt z Dolphins, co uczyni go najlepiej opłacanym graczem w NRL.

READ  Kassiopi zdobywa złoto na Mistrzostwach Świata U-23 - University of Iowa Athletics

Monster publicznie odrzucił Wayne’a Bennetta w sezonie 2023, ale plotka głosi, że gwiazda Queensland pojedzie do Redcliffe na drugi sezon klubu.

Przemawiając w niedzielę Sean Ben, reporter NRL Ben Dubin powiedział, że uważa, że ​​ruch Monstera był tak dobry, jak został podpisany.

– powiedział Dubin na Triple M.

„Myślę, że to będzie czteroletnia umowa”, powiedział Dubin.

„Więc byłoby to około 6 milionów dolarów?” Wtedy Jordan zapytał Talesa.

Czy jest tego wart?Tak, czy może zmienić losy klubu?Tak, może, powiedział Dubin.

„Czy możesz umieścić wokół niego narzędzia i czy przyciągnie innych graczy? Tak”.

Przeczytaj powiązane tematy:Melbourne