NRL 2024 Wyniki Melbourne Storm v South Sydney Rabbitohs Wynik, statystyki, najważniejsze wydarzenia, gole SuperCoach, kontuzja Xaviera Coatesa, wideo

The Storm zanotowali szóste zwycięstwo w sezonie – i czwarte z rzędu – po unicestwieniu Rabbitohów 54-20, którzy spadli na sam dół drabiny.

Melbourne Stars wyprodukowali coś, co komentator Fox League Dan Guinan określił jako „anihilację w pierwszej połowie” w AAMI Park.

Centrum meczowe: Wyniki na żywo Storm vs Rabbitohs

Oglądaj 3 mecze NRL z rzędu i na żywo z bezpłatnymi przerwami na reklamy podczas gry w Kayo w dniu ANZAC. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Jahrome Hughes i Ryan Papenhuyzen połączyli siły w pierwszej próbie wieczoru, a Xavier Coates strzelił hat-tricka w pierwszej połowie – wszystkie próby wykonał Cameron Munster.

Jednak noc Coatesa przybrała trudny obrót pod koniec pierwszej połowy, kiedy opuścił boisko z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego.

Po zdobyciu zaledwie jednego przyłożenia w pierwszej połowie, Rabbitohs wyszli z przerwy głodni, aby zamknąć wynik 32-4 i tak też zrobili, biegając w trzech próbach w ciągu dziewięciu minut, by dać oznaki życia.

Jednak Storm szybko odzyskał dynamikę dzięki trzem próbom w ostatnich 15 minutach, aby zakończyć półwiecze.

Rabbitohowie, którzy od 2008 roku nie przesiadywali tak późno w sezonie, są teraz przygotowani na dalsze poszukiwania duszy przed starciem z mistrzem potrójnego torfu, Penrithem, który odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Z drugiej strony burza ruszyła w górę po schodach.

„Wspaniały” Munster powraca do swojej najlepszej formy

Cameron Munster był w najlepszej formie w swojej historii, strzelając przyłożenia i zdobywając cztery gole, aby po zwycięstwie Burzy zdobyć Medal Ducha Anzaca.

Munster wręczył skrzydłowemu Xavierowi Coatesowi hat-tricka w pierwszej połowie – dwa po butach i jeden po podaniu z dośrodkowania – a mistrz rozgrywający Cooper Cronk podsumował je jako „trzy najbardziej zdecydowane akcje, jakie widziałem w tym roku”. .

W drugiej połowie również dośrodkował i zdobył zasłużone cztery punkty.

READ  Trenerzy drużyny 3x3 z Kenii zadowoleni z występu Polski

To był jego najlepszy występ od powrotu po kontuzji pachwiny w rundzie 5.

Ekspert Fox League, Greg Alexander, podsumował występ Munstera jako „absolutnie fantastyczny”, podczas gdy Michael Ennis stwierdził, że był „naprawdę niesamowity”, chwaląc jednocześnie pozostałych członków kręgosłupa Storm.

„Na początku był Jahrom Hughes, Harry Grant fantastycznie spisał się, wychodząc z fikcyjnej połowy, a potem Cameron Munster poczuł, że jest trochę wykluczony z imprezy, więc zaczął używać swojej magii… Myślałem, że Munster był fantastyczny.”

Przykro mi, że południe zostało ukarane

Rabbitohowie spadli na sam dół drabinki i po stracie 54 punktów będą szukać odpowiedzi.

Biorąc pod uwagę szum wokół klubu, a dokładniej trenera Jasona Demetriou, kluczowe było, aby South Sydney przynajmniej wzięło udział w meczu.

Ale poza 10 minutami w pierwszej połowie i 10 minutami w drugiej połowie, tak się nie stało.

Piąta gwiazda Cody Walker zorganizował dwie próby Rabbitohów i pokazał świetne momenty, ale dobra robota została zniweczona przez głupie faule, za co Storm ich ukarał.

Po tym, jak Jacob Gagai strzelił gola w pierwszej próbie Rabbitohs, kopnięcie Walkera nie wypaliło, dając Storm serię siedmiu odbiorów i to wszystko, czego potrzebowali, gdy biegli w czterech próbach.

„Podobnie jak wiele drużyn znajdujących się na dole drabinki, jeśli popełnią błąd, nie będą w stanie go obronić” – powiedział Greg Alexander.

„Cody Walker strzelił martwego gola, to była seria siedmiu odbiorów, Melbourne strzelił gola z tyłu i to wszystko. Mecz z równowagi przeszedł do meczu, który wymknął się spod kontroli South Sydney”.

Sytuacja powtórzyła się w drugiej połowie, kiedy Walker, po ustawieniu Gagai na drugą próbę, podał słabo i trafił pod nogi Murraya.

„Oto historia wieczoru Cody’ego Walkera, który zrobił coś wspaniałego, a potem dał po sobie słabą grę” – powiedział Cooper Cronk.

READ  Kontrowersyjna konfrontacja między Otilią Jedrzeczak i Jessicą Schipper

„To był punkt zwrotny w pierwszej połowie… potem ponownie spróbował i wykonał złe podanie”.

Brak chęci do obrony dał się też we znaki w końcówce meczu.

„Po porażce w zeszłym tygodniu (z Sharks) z South Sydney doszły wieści, że są zadowoleni z sytuacji i sposobu, w jaki zagrali, ale dzisiejszy wieczór był bardzo kiepski” – powiedział Cronk.

„Fakt, że Jahrom Hughes miał czas na podjęcie decyzji, gdzie chce kopnąć, jest bardzo dobrym wskaźnikiem chęci twojego zespołu i chęci wywarcia presji na kopacza, którego nie było”.

Przeżyj jeszcze raz całą akcję na naszym blogu na żywo poniżej! Nie widzisz bloga? Kliknij tutaj

różnica

Burza: 1. Ryan Papenhausen 2. William Warbrick 3. Remis Smith 4. Nick Meaney 5. Trent Luero 8. Nelson Asofa Solomona 14. Tyrann Wishart 16. Joe Chan 17. Alec MacDonald. 18. mężczyzna: 18. Jack Howarth

Królik: 1. Jay Gray 2. Jacob Gagai 3. Jack Wheaton 4. Isaiah Tass 5. Tani Milne 6. Cody Walker 7. Dean Hawkins 11. Keon Kolomatangi 9. Damien Cook 10. Thomas Burgess 18. Michael Che Cam 12. Jacob Host 13 Cameron Murray 14. Peter Mamozelos 15. Sileva Haveli 16. Davi Mwale 17. Jay Aro. Osiemnasty człowiek: 20. Tallis Duncan