Oglądaj Senegal vs Polska: Transmisja na żywo Pucharu Świata mężczyzn do lat 17 w telewizji – jak oglądać i transmitować mecze ligowe Major League i College Sports

We wtorek rano mecze Pucharu Świata FIFA U-17 pomiędzy Senegalem a Polską będą kontynuowane, a oba zespoły spotkają się w drugim meczu grupy D na stadionie Cjalak Harupat. Polska przegrała w weekend swój pierwszy mecz fazy grupowej z Japonią, nieznacznie pokonując 1:0. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem pomiędzy obiema drużynami, lecz Japonia strzeliła jedynego gola w meczu w 77. minucie i prowadziła 1:0. Mimo oddania 14 strzałów, z czego siedem trafiło w bramkę, Polakom nie udało się umieścić ani jednego w siatce i zmuszeni byli wyjść bez punktów na koncie.

Jak dzisiaj obejrzeć Puchar Świata U-17 mężczyzn: Senegal vs. Polska:

Data meczu: 14 listopada 2023 r

czas gry: 4:00 czasu wschodniego

telewizja: Lis Sport 2

Transmisja na żywo meczu Pucharu Świata U-17 Mężczyzn: Senegal – Polska na Fubo: Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś!

Senegal zwyciężył w swoim pierwszym meczu w fazie grupowej, pokonując Argentynę 2:1 i dominując przez większość meczu i zdobywając trzy punkty. Zespół strzelił gola zaledwie w sześć minut po rozpoczęciu meczu i objął prowadzenie 1:0, gdy Amara Diouf po asyście Mamadou Sadio umieściła piłkę w siatce. Diouf ponownie strzelił gola w 38. minucie, kiedy strzelił gola bez asysty i dał Senegalowi prowadzenie 2:0 na pierwszą połowę. Argentyna strzeliła gola na krótko przed upływem czasu, ale gol padł za mało i za późno i Senegal wywalczył zwycięstwo.

Senegal jest obecnie sam na szczycie rankingów, a Japonia tuż za nim, wyłącznie pod względem różnicy bramek. Argentyna jest na trzecim miejscu, a Polska na dole.

Mogą obowiązywać ograniczenia regionalne.

READ  UFC 271 Adesanya kontra Whittaker: karta walki, telewizja, jak oglądać online i na PPV