Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oglądaj Polska kontra Argentyna: Transmisja na żywo Pucharu Świata mężczyzn do lat 17 – jak oglądać i transmitować mecze ligowe i uniwersyteckie

Oglądaj Polska kontra Argentyna: Transmisja na żywo Pucharu Świata mężczyzn do lat 17 – jak oglądać i transmitować mecze ligowe i uniwersyteckie

W piątek rano kontynuowane będą mecze Pucharu Świata FIFA U-17 pomiędzy Polską a Argentyną, a oba zespoły zmierzą się w finałowym meczu grupy D na Międzynarodowym Stadionie w Dżakarcie. Polska po dwóch porażkach w fazie grupowej znajduje się na samym dole grupy. Zespół rozpoczął turniej od porażki z Japonią 1:0, a w drugim meczu przegrał z Senegalem 4:1. W meczu przeciwko Senegalowi Idrissa Gueye strzeliła dwa gole w ciągu pierwszych 30 minut, a trzeci gol polskiego obrońcy sprawił, że w szatni zespół przegrywał 3:0. Polska wreszcie zdobyła bramkę w 66. minucie po golu Marcela Reguli, ale to nie wystarczyło, aby wrócić do gry.

Jak dzisiaj obejrzeć Puchar Świata U-17 mężczyzn: Polska – Argentyna:

Data meczu: 17 listopada 2023 r

czas gry: 4:00 czasu wschodniego

telewizja: Lis Sport 1

Transmisja na żywo meczu Pucharu Świata U-17 Mężczyzn: Polska – Argentyna na platformie Fubo: Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś!

Argentyna zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie D i będzie potrzebować piątkowego zwycięstwa, aby zapewnić sobie miejsce w rundzie pucharowej. Senegalczyk w pierwszym meczu przegrał 2:1, ale w drugim meczu pokonał Japonię 3:1. Claudio Echeverri strzelił gola w piątej minucie i dał Argentynie prowadzenie 1:0, a Valentino Acuña strzelił zaledwie trzy minuty później i powiększył prowadzenie. Japonia odpowiedziała na początku drugiej połowy, ale Agustín Roberto strzelił gola w doliczonym czasie gry, przez co mecz był poza zasięgiem Japonii.

Senegal prowadzi w grupie z sześcioma punktami, drugie miejsce zajmuje Argentyna z trzema punktami, Japonia z trzema punktami jest trzecia, a Polska z zerem punktów jest na ostatnim miejscu.

Mogą obowiązywać ograniczenia regionalne.

READ  Sportowy czwartek w skrócie – The Washington Post