Ognista konferencja prasowa Ricky Stewart, Wikingowie klaszczą, Canberra Raiders kontra Penrith Panthers, Runda 7

Ricky Stewart był wściekły na dziennikarzy, gdy zapytano go, czy fani Panther oklaskują Wikingów podczas wygranej 36-6 przez Penrith nad Raiders na napiętej konferencji prasowej.

Dwukrotnie fani Panthers postanowili odprawić niesławny rytuał Raiders przed meczem w drugiej połowie, a Stewart został o to zapytany po meczu.

„Ricky jest jednym z wielkich momentów w drugiej połowie kilka razy z oklaskami Wikingów, co o tym myślisz?” zapytał dziennikarz.

Transmituj każdy mecz każdej rundy 2022 NRL Telstra Premierhip na żywo i przerw na reklamy za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz bezpłatnie przez 14 dni.

— Nie mam pomysłów, kolego — odparł Stewart.

„Czy to naprawdę taki ważny punkt?”

Przywódca najeźdźców Jack Whitton został również zapytany o aplauz Wikingów, ale nie dał się do niej przyciągnąć.

– Nie mam komentarza, przyjacielu – powiedział Wheaton.

— Cóż, jeśli to wszystko, o czym musimy rozmawiać — wtrącił Stewart, dając sygnał do wyjścia.

„P*** mnie martwy.”

Trener Panter, Evan Cleary, został również zapytany, czy oklaskiwane akcje Wikingów były lekceważące dla tłumu.

„Jak odpowiedzieć na pytanie o to, co robi publiczność?” Jasne powiedział.

„Moje doświadczenie w lidze rugby polega na tym, że tłumy zewnętrznych drużyn nieustannie ci to dają.

„Najlepsze historie pochodzą z tłumów, z którymi musisz się zmierzyć.

„Nie sądzę, żeby ktokolwiek był przeczulony w takich sprawach.

„Tłum płaci swoje pieniądze. Są siłą napędową gry. To nie tylko tłum w twoim domu, to każdy tłum”.

Więcej aktualności NRL

Wielkie hity: Mistrz hat-tricka jest zbyt schludny dla Panter, Raiders nie trzymają się tabeli

Dał mi kran: Hastings ujawnia, co powiedział Brooks przed wskazaniem zwycięzcy

Musisz spróbować rzeczy: Trener Shock Titans odpowiada na nieudany hazard Vivity

READ  Pierwszy złoty medal, mecz pływacki USA vs Australia, wyniki w pływaniu Australii

Obserwuj gałkę oczną: Legendy zaskoczyły lidera Cowboys, uciekając z międzynarodowego lotniska Hamad do Saddama z głową

Ricky Stewart nie był w nastroju do omawiania oklasków Wikingów.Źródło: FOX SPORTS

„To jest to, czego chcesz. Chcesz, aby ludzie pojawiali się tłumnie, co się dzieje. Ponieważ tak naprawdę nie wiem, wydawało mi się, że to tylko trochę zabawy i gier”.

Najeźdźcy mieli rację, rywalizując do drugiej połowy, kiedy nie udało im się wbić piłki w pole Penritha, a Stuart został o to zapytany po meczu.

„Jak trudne było to dla twojej strony, która utknęła na twoim końcu przez większą część drugiej połowy?” – zapytał Jake Duke z Fox League Stewart.

— To wszystko — odparł Stewart.

„Bardzo trudne. To wyjątkowe… Nie sądzę, że zdobyliśmy piłkę w drugiej połowie.

„Po przyznaniu kary 9-1 bronisz się na zawsze.

„Więc nie tylko Penrith wygrywał nas tak bardzo. Inne drużyny również by nas pokonały, gdyby nie dostały piłki w połowie przeciwnika.”

Stewart został zapytany, czy brak piłki nożnej na połowie Penrith był ich własnym dziełem, wyższością Panter czy wpływem sędziów.

KFC SuperCoach powraca! Możesz wygrać nagrodę Świętego Graala Fantazji Footy, a także kwotę pieniężną w wysokości 50 000 $. Zagraj teraz

Wypróbuj karnego hat-tricka z Pieczęciami Crichtona! | 01:31

— Tak, wszystkie powyższe — odpowiedział Stewart.

Stewart był również naciskany na swoje kluczowe wybory, wyrzucając Charns Nicole-Klukstad z ławki, zabierając Jordana Rabbanę na ławkę i wprowadzając Xaviera Savage’a na skrzydło.

– Tak, byłem bardzo szczęśliwy – powiedział Stewart.

„Byłem bardzo szczęśliwy, ponieważ jeśli trwało to 55 minut, to był to nasz najlepszy futbol w tym sezonie, więc musimy na tym bazować”.

READ  Zdjęcie Playoff, tabele, wyniki, wyniki, pożegnalny mecz Bena Roethlisbergera z Pittsburgh Steelers, wywiad po meczu, wideo Antonio Brown, Jamar Chase, kontuzja Joe Burrowa

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!

Spice Pełny etat: Starcie panter i najeźdźców | 00:43

Stewart był pod presją, czy wierzy, że wybory się powiodły.

— Tak, rozumiem — odpowiedział Stewart.

Raiders spadły na drugie miejsce po piątej porażce w sezonie, ale Wighton obiecał, że jego drużyna wyciągnie wnioski z przekonującej przegranej z obrońcami i pójdzie dalej.

„To jest kolega z ligi rugby, nie możesz opuścić swojej grupy tak wcześnie w sezonie” – powiedział Whitton.

„Mieliśmy kilka ciężkich tygodni i wszystko, co musimy zrobić, to iść dalej. Nauczymy się z tej gry i wrócimy.”