Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ojciec znajduje swoją 11-letnią córkę martwą pod łóżkiem kilka godzin po tym, jak ostrzegła go przed nieznajomym przy drzwiach

Ojciec znajduje swoją 11-letnią córkę martwą pod łóżkiem kilka godzin po tym, jak ostrzegła go przed nieznajomym przy drzwiach

Ojciec z Teksasu wrócił do domu i zastał swoją 11-letnią córkę zgwałconą i pozostawioną na śmierć pod jego łóżkiem – około pięć godzin po tym, jak zaalarmował ją o nieznajomym w ich drzwiach, według gliniarzy i pogrążonego w żałobie ojca.

32-letni Carmelo Gonzalez powiedział stacji Fox 26, że niedawno wrócił do pracy, kiedy w sobotę o 10 rano otrzymał wiadomość od swojej córki Marii, że ktoś puka do drzwi ich domu w Pasadenie.

„Powiedziałem jej:„ Nie otwieraj drzwi, bo idę do pracy ”- powiedział Gonzalez o„ dobrej, spokojnej dziewczynie ”, która niedawno skończyła 11 lat.

Ojciec poprosił później krewnych mieszkających w tym samym budynku, aby „sprawdzili”. [her] „Ponieważ o niej nie słyszał” – powiedział na wtorkowej konferencji prasowej szef policji w Pasadenie, Josh Brueger.

Wujek i wujek znaleźli otwarte drzwi – ale „nie mogli jej zlokalizować” po „szybkim sprawdzeniu” – powiedział szef policji.

Kiedy Gonzalez wrócił do domu około 15:00 – około pięć godzin po alarmującym ostrzeżeniu swojej córki – znalazł jej martwe ciało w koszu na pranie pod łóżkiem.

Zostawili go pod łóżkiem w plastikowej torbie. Zostawili moją biedną córkę.

Szef policji powiedział, że 11-letnia dziewczynka została wykorzystana seksualnie przed uduszeniem, dodając, że dziewczynka również doznała poważnego urazu głowy. Fox 26 powiedział, że koroner z Pasadeny potwierdził, że Maria została zgwałcona i uduszona.

Szef policji powiedział, że detektywi nie mają żadnych podejrzanych o „brutalne, brutalne przestępstwo” i ujawnił, że niektóre osoby zgłosiły się na ochotnika do skanowania DNA.

„W tym momencie sprawdzane jest alibi rodzica, więc on – przynajmniej w tym momencie – nie jest podejrzany” – powiedział Brueger.

Ojciec i córka mieszkali sami w mieszkaniu, w którym prawdopodobnie przebywa matka zmarłej dziewczynki w Gwatemali, powiedział urzędnik.

READ  Australijczyk przeniósł się na Bali, aby naprawić miejscowe odstawienie sterydów

„Nie znam ich statusu prawnego” – powiedział szef policji o rodzinie, podkreślając, że „to w tej chwili najmniejsze z naszych zmartwień”.

Dom nie wykazywał śladów włamania, a drzwi były zamknięte, ale otwarte, kiedy ciotka i wujek Marii po raz pierwszy zbadali miejsce zdarzenia.

Szef zasugerował, że w okolicy mieszkania były kamery bezpieczeństwa, ale mogły one nie zostać zarejestrowane z powodu niedawnych burz.

Brueger zasugerował, że zabójca prawdopodobnie wiedział, że dziewczynka była w tym czasie sama w domu.

„Wydaje się bardzo podejrzane, że mój ojciec wychodzi do pracy iw ciągu 30 minut ktoś puka do drzwi” – ​​powiedział szef policji.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w Poczta Nowego Jorku Reprodukowane za zgodą