Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Okręg szkolny w Polsce wita nowego opiekuna | Wiadomości, sport, praca

Staff Photo / JT Whitehouse Nowo mianowany dyrektor polskich szkół Craig Hockenberry przedstawił swoją rodzinę na prywatnym spotkaniu Polskiej Rady Oświaty w poniedziałek wieczorem. Na zdjęciu Rocco, 12 lat; Gino, 14 lat; Vivian, 17 lat; Craig i jego żona Irene.

Polska – Polska Izba Edukacji jednogłośnie zatwierdziła trzyletni kontrakt z Craigiem Hockenberry z Cincinnati, który formalnie obejmie stanowisko superwizora 1 sierpnia.

Hockenberry i jego rodzina zostali przedstawieni na prywatnym posiedzeniu zarządu w poniedziałek.

„Od pierwszego dnia, kiedy złożyłem wniosek, czułem się swobodnie” – powiedział Hockenberry. „Nie mogę się doczekać, aby zacząć”.

Hockenberry powiedział, że ma pewne powiązania z Polską, które pochodzą z czasów liceum. Nick Hulia, urodzony w Polsce, był jego trenerem w liceum w Malvern, gdzie dorastał Hockenberry. Później grał w piłkę nożną w Mount St. Joseph’s College.

Po formalnym głosowaniu zarządu uczestnicy spotkania rozmawiali z Hockenberry i przywitali go w rodzinie Bulldogów. Powiedział, że będzie szukał domu w okolicy i jest podekscytowany przeprowadzką do tak pięknej społeczności.

Rocco Hockenberry, lat 12, powiedział: „Tu jest pięknie. Bardzo stary, ale piękny”.

Żona Hockenberry, Irene, powiedziała, że ​​polubiłaby Polskę, ponieważ jest wielką fanką zabytkowych domów.

Podczas gdy budynek Dobbins był pełen mieszkańców i pracowników witających Hockenberry, po drugiej stronie ulicy na parkingu stadionu był to inny widok.

Mieszkający w Polsce Adam Turner przez trzy godziny zbierał podpisy pod petycjami, które miały na celu wezwanie wszystkich pięciu członków zarządu szkoły.

„(Badania przełożonego) zostały wykonane w ciemności nocy” – powiedział Turner. Oni (Board of Education) opublikowali ten proces, ale nie podążyli za nim. Kiedy przeszli z siedmiu do dwóch kandydatów, mieli organizować publiczne fora, ale tak się nie stało ”.

Powiedział, że celem było zebranie 30 podpisów i miał ponad 50 podpisów w ciągu pierwszej godziny. Następnym krokiem, powiedział, jest złożenie dossier w komisji wyborczej hrabstwa Mahoning w celu wezwania wszystkich pięciu członków rady na to, co, jak stwierdzono, „nie służy ludziom”.

READ  Robert Lewandowski: Barcelona oferuje 34,4 mln funtów na kupno napastnika Bayernu Monachium | Aktualności Centrum Transportu

W międzyczasie Hockenberry powiedział, że planuje spędzić lato na poznawaniu wszystkich przed objęciem stanowiska przełożonego. Szczegóły umowy nie zostały ogłoszone przez trzy lata na spotkaniu, ale prezes Greg Riddle stwierdził, że umowa będzie obowiązywać od 1 sierpnia 2021 r. Do 31 lipca 2024 r.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej