Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Omen” i „Monkey” mają powolny start kasowy

„Omen” i „Monkey” mają powolny start kasowy



Obrazy uniwersalne

Zarówno debiut fabularny Deva Patela Monkey Man, jak i horror The First Omen osiągnęły słabsze wyniki kasowe.

„Monkey Man” zarobił w piątek 4,1 miliona dolarów i jest na dobrej drodze, aby zadebiutować na drugim miejscu z kwotą 10,5 miliona dolarów, co oznacza spadek z oczekiwanego zakresu 12 milionów dolarów do 14 milionów dolarów w weekend.

Chociaż krytycy ocenili film dość wysoko, widzowie byli bardziej zróżnicowani, uzyskując ocenę B+ CinemaScore i podzielone odpowiedzi w ankietach PostTrak.

Tymczasem „Pierwszy omen”, prequel filmu Richarda Donnera z 1976 roku, zarobił w piątek 3,2 miliona dolarów, a przewidywany weekend otwarcia wyniesie 8,3 miliona dolarów.

To także nieco poniżej oczekiwań, wynoszących około 10 milionów dolarów, co oznaczałoby walkę o czwarte lub piąte miejsce z „Kung Fu Panda 4”. Obaj zajmują trzecie miejsce za Ghostbusters: Frozen Empire z prawie 9 milionami dolarów.

Warner Bros. „Godzilla x Kong: The New Empire” zachowa swój tytuł. Legendary zgarnęło w piątek koronę z 8,5 miliona dolarów, a potencjalny drugi weekend wyniósł prawie 30 milionów dolarów.

źródło: THR




Poprzedni artykułMichael Mann przedstawia aktualizację „Heat 2”.
Następny artykułW filmie „Społeczność” stalking jest zabroniony.

READ  Rachel Riley z odliczania „Rzucanie łez” wyznaje swoje złamane serce w ostatni Nowy Rok | Wiadomości o gwiazdach | Showbiznes i telewizja