Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oświadczenie: Jordan de Joy

Collingwood Football Club zdecydowanie potępia lekceważące zachowanie zawodnika Jordana de Joy, które pojawiło się na nagraniu zrobionym na Bali, gdy zdecydował się spędzić okres środkowy sezonu.

Mark Anderson, dyrektor naczelny Collingwood, powiedział, że klub był głęboko rozczarowany lekceważącym zachowaniem Jordana wobec kobiet.

„To bardzo silna pozycja naszego klubu, że brak szacunku dla kobiet w jakiejkolwiek formie nie jest akceptowalny i stanowczo to potępiamy” – powiedział Anderson.

Działania Jordana pokazane w wizji udostępnianej w mediach społecznościowych to działania, których jako klub piłkarski nie akceptujemy i jesteśmy bardzo rozczarowani, widząc, jak postawił się na tym stanowisku.

Długo rozmawialiśmy z Jordanem i on rozumie powagę sytuacji.

Jordan przechodzi obecnie program doradczy, który rozpoczął się na początku tego roku z klubowym psychiatrą, aby kontynuować swoją samoświadomość i poprawić swoje zachowanie i decyzje poza boiskiem piłkarskim.

Oprócz tego programu mentorskiego Jordan przeprowadzi dalszą edukację behawioralną dotyczącą swojego zachowania.

Jordan otrzymał także karę 25 000 $, która została zawieszona do końca sezonu 2022 klubu za dobre zachowanie do tego czasu.

„Chociaż nie akceptujemy jego zachowania, nadal będziemy zapewniać profesjonalne i osobiste wsparcie, jakiego Jordan potrzebuje, aby zapewnić mu konsekwentne życie i wartości, których oczekujemy w Collingwood” – powiedział Anderson.

„Na koniec chciałbym powtórzyć, że w naszym klubie wyznawane są bardzo silne wartości, do których należą szacunek, tolerancja i potępienie nieodpowiedzialnego zachowania. Oczekujemy, że wszyscy w naszym klubie będą te wartości podtrzymywać bez kompromisów.”

Jordan de Joy przyjął odpowiedzialność i przeprosił za swoje czyny i wpływ na społeczeństwo.

„Bez zastrzeżeń przepraszam Collingwood Football Club, jego członków, sympatyków i szerszą społeczność za moje zachowanie na Bali i biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny” – powiedział de Joy.

„Działania opisane w filmie są lekceważące i zgadzam się, że zdradziłem zaufanie, jakim obdarzył mnie klub, pozwalając mi wyjechać na wakacje w środku sezonu za granicą.

READ  Perspektywy tenisa Tokio 2020 kobiet: ekspert ujawnia wybór Svitoliny vs. Giorgi w ćwierćfinale

„W pełni akceptuję, że jako gracz AFL pełnię wyjątkową rolę przywódczą w społeczności i wraz z tą rolą wiąże się odpowiedzialność.

„Moje działania nie spełniały standardów oczekiwanych ode mnie jako osoby, jako piłkarza NFL i jako przedstawiciela Collingwood Football Club.

„W tym roku ciężko pracowałem, aby zaszczepić we mnie zaufanie do podejmowania lepszych decyzji i nie złamałem tego zaufania z czyjejś winy poza własną.

„Pod koniec zeszłego roku zdiagnozowano u mnie ADHD, gdy staram się być bardziej świadomy tego, dlaczego popełniam błędy, które popełniam. Znowu popełniłem błąd – to dla mnie ciągła podróż – i jestem w pełni zaangażowany w zmiany. „

Będę szukał dalszego wsparcia, aby podjąć odpowiednie i niezbędne kroki, aby uczyć się i doskonalić jako osoba.

„Jeszcze raz przepraszam za moje lekceważące zachowanie. Zdaję sobie sprawę, że zawiodłam tak wielu ludzi i że mam dużo pracy do zrobienia, aby ponownie odbudować zaufanie”.

„Dążę do tego, aby stać się najlepszą osobą, jaką mogę być, i wierzę, że najlepszą okazją, aby to zrobić, jest środowisko, w którym mam wsparcie moich kolegów z drużyny i klubu”.