Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Robert „Bob” Skidmore Jr. | Wiadomości, sport, praca


Robert „Pion” W. Skidmore Jr., 82 lata, z Wurton w stanie Wirginia, zmarł w niedzielę 19 czerwca 2022 r. w Hospice Valley w Steubenville w stanie Ohio.

Urodził się 25 lipca 1939 roku w Werton, jako syn zmarłego Roberta W. Skidmore seniora i Orabelle Jackson Skidmore. Zmarłego Boba poprzedzał również jego brat Carl Skidmore.

Bob przeszedł na emeryturę z Weirton Steel Corporation jako pracownik montażowy w Tin Mill, gdzie z dumą pamiętał swój numer odznaki aż do dnia swojej śmierci. Podczas pracy i po przejściu na emeryturę Bob spędził 40 lat prowadząc firmę rzemieślniczą wraz ze swoją żoną Joyce. Te 40 lat spędziliśmy podróżując do wschodniej części Stanów Zjednoczonych, aby uczestniczyć w wielu pokazach rękodzieła i poznać wspaniałych przyjaciół.

Bob i Joyce spędzali każdy sezon świąteczny na sprzedaży rękodzieła na swoich dużych straganach znajdujących się w centrum centrów handlowych Fort Steuben i Beaver Valley.

Bob pozostawił po sobie 58-letnią żonę Joyce Poland Skidmore. synowie, Kurt Skidmore (Leslie) z Greeley w stanie Kolorado i Jason Skidmore (Stacy) z Morgantown w stanie Wirginia; pięcioro wnucząt, Brett Skidmore (Melissa) z Greeley, CO, Aubrey Skidmore z Morgantown, WV, Mattie Koch z Greeley, CO, Miranda Koch z Greeley, CO i Jake Reese z Greeley, CO; prawnuczka Isabella Skidmore z Greeley w Kolorado; brat Dany Skidmore (Margie) z Wertona; i siostra Patti Brady (Ron) z Werton.

Zgodnie z życzeniem Boba nie będzie wizytacji. Organizacja kremacji została przekazana firmie STEEL & WOLFE FUNERAL HOME & CREMATION SERVICES, INC., Weirton, WV.

Rodzina chciałaby serdecznie podziękować osobom zainteresowanym Valley Hospice za sponsorowanie Boba.

www.steelandwolfe.com

READ  Wyniki przygotowań na wtorek 13 kwietnia