Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oszołomiony mężczyzna „mnóstwo krokodyli” w tym wspaniałym ujęciu Top End

Oszołomiony mężczyzna „mnóstwo krokodyli” w tym wspaniałym ujęciu Top End

Tysiące widmowych krokodyli wędrujących po mokradłach Terytorium Północnego prawdopodobnie zostało uchwyconych na oszałamiającym materiale z drona.

Timmo Neve, fotograf-amator mieszkający w Darwin, uchwycił „niesamowitą scenę” 23 lipca podczas weekendu w wojsku w Corroboree Billabong. Wypuścił drona ze swojej łodzi, gdy łowił barramundi.

Timmo Neve powiedział, że wiedział, że w Billabong są krokodyle, ale nie spodziewał się ich aż tak wielu. Źródło: Timmo Neve

Świadomy tego, że w „pięknym” miejscu będą „setki krokodyli”, powiedział Yahoo News Australia, że ​​ma nadzieję zarejestrować je Kanał Youtube Aby pokazać rodzinie i przyjaciołom.

„Wiedziałem, że będzie ich mnóstwo, ale nie spodziewałem się, że aż tak dużo” – powiedział. „Istnieje mnóstwo krokodyli, co pokazuje, jak zdrowe są drogi wodne”.

Krokodyle są prawie niewidoczne wśród ptaków.

Niektóre krokodyle były ledwo widoczne w wodzie. Źródło: Timmo Neve

Film pokazuje coś, co wydaje się być tysiącami krokodyli pływających w mętnych, brązowych wodach i wygrzewających się w słońcu na równinach błotnych. Dodatkowe nagranie pokazuje dwa krokodyle odpoczywające na błotnistej powierzchni, podczas gdy w pobliżu wędruje wiele gatunków ptaków.

„To wspaniały widok widzieć taką obfitość dzikich zwierząt razem w małym miejscu, które się dogaduje i robi swoje” – powiedział Timo Yahoo. „Różnorodność biologiczna w najlepszym wydaniu. Wspaniale jest to zobaczyć, a mieszkać w tej okolicy i oglądać tak niesamowite zabytki to przyjemność.”

Życie ptaków jest „niesamowite”

Timo powiedział, że był również zaskoczony „ilością życia ptaków”, w tym czapli, żurawi, ryjówek i „dużych sójek”, które, jak powiedział, „niesamowicie było zobaczyć”.

Krokodyle wygrzewają się w błocie obok wody.  Źródło: Timmo Neve

Fotograf-amator powiedział, że to „niesamowity widok zobaczyć taką obfitość dzikiej przyrody”. Źródło: Timmo Neve

Z bliska widok krokodyla na błocie.

„Jest mnóstwo krokodyli i to tylko pokazuje, jak zdrowe są drogi wodne” – powiedział Timo. Źródło: Timmo Neve

Miejscowy Darwin, który przeprowadził się do tego obszaru z Nowej Południowej Walii prawie 20 lat temu, powiedział, że zawsze uwielbiał robić zdjęcia i fotografować dziką przyrodę, ponieważ jest to „kojące”.

READ  Opuszczona wioska pojawia się w Hiszpanii jako zbiornik opróżniony z suszy

Timmo dodał: „Zacząłem fotografować w 1994 roku w szkole, ucząc się fotografowania i drukowania własnych zdjęć w ciemni – to mnie uzależniło”. „Nie zawsze musisz robić zdjęcie aparatem, czasem wyjątkowe chwile mogą pozostać w Twojej pamięci”.

Czy masz wskazówkę dotyczącą historii? e-mail: [email protected].

Możesz też nas śledzić FacebookI InstagramI TIK Tok I Świergot I pobierz aplikację Yahoo News z sklep z aplikacjami Lub aplikacje Google.