Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto, kiedy zagrać w „World of Warcraft: The Burning Crusade”

World of Warcraft: The Flaming Crusade Premiera ma się rozpocząć dzisiaj, a dla tych, którzy chcą zacząć, Rozrywka Blizzarda Opublikowane oficjalne godziny premiery.

Płonąca Krucjata klasyczny Globalna premiera rozszerzenia jest zaplanowana na 1 czerwca o 23:00 GMT, 15:00 PDT, 18:00 EST i 19:00 czasu brazylijskiego.

To przekłada się na 2 czerwca o 6:00 CST, 7:00 CST, 8:00 AEST i 12:00 CST.

Płonąca Krucjata Aktualizacja wstępna została wydana w maju i dała graczom możliwość rozpoczęcia najnowszego rozszerzenia, zanim zostanie oficjalnie uruchomiony.

Nowa data wydania klasyczny Rozszerzenie wyciekło przypadkowo Przez Blizzard Entertainment na początku zeszłego miesiąca, ale firma Potwierdź datę premiery Po krótkim okresie.

Naukowiec Z Warcraft: The Flaming Crusade Klasyczny został ogłoszony w lutym w trakcie BlizzConline Zdarzenie. Oczekuje się, że będzie wiernym odtworzeniem oryginału i odnajdzie graczy ponownie wchodzących do Mrocznego Portalu.

oryginalny Płonący Krzyżowiec To był pierwszy dodatek do World of Warcraft Gra została wydana w 2007 roku.

W 2019 roku Blizzard Entertainment wydał długo oczekiwane wydanie World of Warcraft klasyczny, Odtworzenie oryginalnej gry, która zawiera kilka „zwykłych” serwerów z czasów, gdy MMO było początkowo uruchamiane.

Tymczasem Blizzard to ogłosił BlizzCon 2021 odwołany Ze względu na trwającą pandemię COVID-19 zamiast tego planuje zorganizować globalne wydarzenie w pierwszej połowie przyszłego roku.

To reprezentuje Drugie wydarzenie BlizzCon zostanie odwołane Z powodu epidemii. BlizzCon 2020 miał się odbyć w listopadzie tego roku, ale ostatecznie został odwołany na rzecz Hipotetyczne wydarzenie o nazwie BlizzConlineKtóra miała miejsce w lutym 2021 r.

READ  Przypinany panel LCD do konsoli Xbox Series S stanowi doskonałe rozwiązanie do przenośnych gier „EFTM ”.