Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W dniu dzisiejszym będą obowiązywały subskrypcje PlayStation Plus

W Kotaku niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Ty też je polubisz. Mamy partnerskie i reklamowe partnerstwa, co oznacza, że ​​możemy pobierać udział w sprzedaży lub inne wynagrodzenie z linków na tej stronie. BTW – ceny są dokładne, a produkty są w magazynie w momencie nadania.

Sony ogłosiło w zeszłym tygodniu swoją masową produkcję Wystąpiły skrócone dni gry, Który widział ogromne zniżki na gry PlayStation 4 i PlayStation 5, takie jak Duch TsushimyI The Last of Us Część 2 I Spider-Man: Miles Morales. Jeśli myślisz, że te oferty nie mogą być znacznie lepsze, Amazon jest teraz Roczna wyprzedaż kart członkowskich PlayStaton Plus za 59,95 $, W dół od typowych 79,95 USD.

Jeśli posiadasz PS4, istnieje bardzo duża szansa, że ​​masz już subskrypcję – więc wiesz, jaka jest dobra oferta. Jeśli nie znasz tej usługi, to Kolekcja PlayStation Plus Zasadniczo jest to seria „najlepszych wyników” dla PS4 i PS5, do których mają dostęp wszyscy abonenci, o ile mają kontroler Sony ( Będziesz potrzebował PS5 Aby grać w tytuły na PS5).

Plik Lista gier Zawiera Fallout 4I Monster Hunter World Osoba 5I Bóg wojnyI Ratchet & Clank, trylogia Crash Bandicoot N.Sane, Battlefield 1, Bloodborne i inni Bardzo dobre tytuły. Niektórzy z nich już teraz korzystają z dodatkowej mocy PS5, a także z nowych gier Dodawane do PlayStation Plus co miesiąc bardzo.

Innymi słowy: 59,95 $ za 20 gier, które natychmiast dodasz do swojej biblioteki PS4 lub PS5. Do diabła, 59,95 dolarów jest tego warte Bóg wojny lub Osoba 5 nadal.

Warto zauważyć, że subskrypcje działają normalnie również z PS4, a usługi są przenoszone między konsolami. Więc jeśli czekałeś na dostarczenie PS5, nadal możesz otrzymać 12-miesięczny kod członkostwa PlayStation Plus teraz i nie musisz go aktywować, dopóki nie włączysz PS5, jeśli chcesz. Możesz również użyć kodu członkostwa tylko w celu dodania do istniejącej subskrypcji.

READ  Potwierdzono specjalne wydarzenie Apple. Co ujawnia osoba zaproszona?

Oprócz darmowych gier i dostępu do gry online dla wielu graczy istnieje wiele powodów, dla których warto mieć subskrypcję PlayStation Plus. Jeśli twój obecny PlayStation Plus Twoja subskrypcja dobiega końca i przygotowujesz się do jej odnowienia, a możesz zapłacić jak najmniej.

Możesz przechwycić plik Oferty PlayStation Plus tutaj.

Ten artykuł był aktualizowany od czasu jego pierwotnej publikacji.