Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Para z Davorin Park bierze ślub w wielkim stylu po wygraniu na loterii nagrody o wartości 700 000 dolarów

Para z Davorin Park bierze ślub w wielkim stylu po wygraniu na loterii nagrody o wartości 700 000 dolarów

Dzięki niewiarygodnemu łutowi szczęścia marzenia pary z Davorin Park o wystawnym weselu mają się spełnić po wygraniu oszałamiającej kwoty 700 000 dolarów w Saturday X Lotto. Para z Australii Południowej, która wkrótce się pobierze, była zachwycona, gdy odkryła swoją fortunę w wysokości 708 136,79 dolarów, którą wygrali w losowaniu, które odbyło się 20 stycznia 2024 r.

Para, która zdecydowała się pozostać anonimowa, podzieliła się radością i niedowierzaniem. „Dziękuję bardzo!” – zawołała zwycięska panna młoda. „To wspaniale. Nie masz pojęcia, jak idealny jest ten moment. Już niedługo bierzemy ślub! To bardzo pomoże. Zbliżają się też urodziny i wszelkiego rodzaju specjalne okazje” – dodała.

Ich zwycięski los, QuickPick na 14 gier, został zakupiony w OTR Davoren Park przy 41 Peachey Road. Ta wiadomość nie tylko podekscytowała parę, ale także zrobiła wrażenie na pracownikach OTR. „Nie ma nic bardziej ekscytującego dla naszego zespołu niż widok, jak jeden z naszych klientów odbiera do domu nagrodę poprawiającą życie” – powiedział Kim Wimshurst, rzecznik OTR Davoren Park. „W OTR gratulujemy zwycięzcy i życzymy mu wszystkiego najlepszego oraz niesamowitych wygranych !”

To zwycięstwo jest częścią szerszego obrazu sukcesów loterii w Australii. Sobota Wydarzenie to stanowi uzupełnienie puli nagród The Lott Division One, która osiągnęła obecnie 230 zwycięstw w roku finansowym 2024, w tym 21 zwycięstw dla klientów SA Lottery.

W 2023 r. Saturday X Lotto zmieniła zasady gry dla wielu osób, tworząc 176 milionerów w całej Australii. Przez cały rok w Dywizji Pierwszej zwyciężyły 303 zgłoszenia, które łącznie wygrały ponad 436 milionów dolarów.

Jutrzejsze losowanie Oz Lotto oferuje aż 3 miliony dolarów, a czwartkowa wygrana w Powerball wynosi 150 milionów dolarów. Ponadto dzisiejsze losowanie „Set for Life” daje szansę na wygranie 20 000 dolarów miesięcznie przez 20 lat. Mega Jackpot Lucky Lotteries jest obecnie wart 12,04 miliona dolarów, a Super Jackpot wynosi 8,69 miliona dolarów.

READ  Popyt krajowy wspierał wzrost w II kwartale 2021 r.

Jeśli ktoś ma szczęście, losy można kupić w dowolnym licencjonowanym punkcie loteryjnym, w Internecie na stronie thelott.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej The Lott. Tylko w 2023 r. ponad 122,7 miliona wygranych przyniosło nagrody pieniężne o wartości ponad 3,76 miliarda dolarów w grach takich jak Saturday X Lotto, Powerball i Oz Lotto.

W zeszłym roku finansowym oficjalne loterie australijskie przekazały ponad 1,6 miliarda dolarów na wsparcie inicjatyw społecznych, w tym badań w dziedzinie zdrowia, pomocy w przypadku klęsk żywiołowych i edukacji.

Odpowiedzialna zabawa polega na zdobywaniu informacji, dobrej zabawie i znajomości swoich ograniczeń.