Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pasażerka w ciąży „pachnie alkoholem” uderza stewardessę |  wideo

Pasażerka w ciąży „pachnie alkoholem” uderza stewardessę | wideo

Pojawiło się szokujące nagranie, na którym ciężarna pasażerka kłóci się z kierownikiem amerykańskiej taniej linii lotniczej po tym, jak odmówiono jej wejścia na pokład z powodu jej agresywnego zachowania.

29-letnia Q Maria Scott z Filadelfii, która powiedziała, że ​​jest w szóstym miesiącu ciąży, podobno rozmawiała z pracownicą Spirit Airlines, Jasmine Roden, przy bramce wejściowej na międzynarodowym lotnisku Hartsfield-Jackson w Atlancie w stanie Georgia 30 kwietnia.

Film pokazuje Scotta, ubranego w szarą kurtkę z kapturem, który pozornie uderza pracownika w barierę, zanim para rzuci się na ziemię przed oszołomionymi widzami.

Pasażerom udało się rozwiązać kobiety.

Następnie, gdy 29-latka została odprowadzona od bramki, zaszokowała współpasażerów, ogłaszając, że jest w ciąży, pomimo twierdzeń, że „pachnie alkoholem”.

Można było usłyszeć, jak mówi: „Jestem w ciąży i jestem w ciąży”.

Później została aresztowana za zwykłą napaść i zakłócanie porządku i zabrana do więzienia hrabstwa Clayton w Jonesboro.

Podpis udostępniony na Twitterze brzmi: „Wczoraj na lotnisku w Atlancie doszło do bójki. Obaj zostali dodani do listy zakazu lotów”.

Jednak później potwierdzono, że pani Roden pracuje dla amerykańskich linii lotniczych.

Według codzienna pocztaZeznanie świadka z Departamentu Policji Atlanty, złożone przez panią Rhoden, mówi, że incydent miał miejsce, gdy Scott podszedł do bramki i zapytał, co się dzieje podczas lotu, którym mieli lecieć.

Następnie podobno zaczęła grozić strażnikowi, który wezwał policję, aby wezwać policję.

„Pani Roden oświadczyła, że ​​pasażerka złożyła oświadczenie innym pasażerom w tej sprawie i pobiłaby ją, gdyby nie wsiadła do samolotu” – czytamy w raporcie.

„W tym momencie Lady Roden dała jasno do zrozumienia, że ​​odmówiono jej wejścia na pokład tego lotu z powodu jej oświadczeń i działań w rejonie Gate”.

Scott podobno zdjął jej spodnie dresowe i przystąpił do ataku na Rodena po tym, jak agent bramy zamknął bramę.

READ  The Fiji Times »Canberra jest ważnym rynkiem turystycznym dla Fidżi

Scott rzekomo zaczął „wymachiwać ramionami i uderzać Rodena po lewej stronie twarzy”.

W raporcie kontynuowano: „Pani Roden stwierdziła następnie, że pani Scott zaczęła wyrywać sobie włosy z miejsca wypadku i ciągnąć ją za barierę, która znajdowała się na miejscu, powodując upadek na ziemię”.

Kierownik twierdził, że pani Scott spadła na nią i że potrzeba było jeszcze czterech osób, aby zdjąć z niej pasażera.

W raporcie dodano: „Pani Rhoden stwierdziła, że ​​wyraźnie wyczuła alkohol od Scotta, pomimo twierdzeń Scotta, że ​​jest w ciąży”.

Nagranie z kamery ciała dostarczone przez Departament Policji w Atlancie pokazuje, jak pani Scott zbiera swój bagaż podręczny i odchodzi, zanim funkcjonariusz ją zatrzymuje, a następnie aresztuje.

Gdy otacza ją kilku funkcjonariuszy, słychać, jak krzyczy: „Jestem w ciąży”.

Została zabrana do więzienia hrabstwa Clayton w Georgii.

News.com.au skontaktował się z Spirit Airlines w celu uzyskania komentarza.