Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Paul Burrens – nekrolog – Mahoning Valley

30 września 1943 – 24 września 2021 (w wieku 77 lat)

ZARZĄD – Paul Burrens, 77 lat, zmarł niespodziewanie 24 września.

Urodzony 30 września 1943 r. w Aluksen na Łotwie, Paul przez całe życie mieszkał w Youngstown i ukończył szkołę średnią Shani w 1961 r.

Uczęszczał do Youngstown State University, gdzie służył w bractwie Tau Kappa Epsilon i jako redaktor sportowy w Gambar Gazeta.

Służył swojemu krajowi w armii amerykańskiej stacjonującej w Niemczech wraz z żoną Pam, która była dyplomowaną pielęgniarką.

Paul spędził całą swoją karierę w branży usługowej pracując dla sklepów May Company’s Strouss i Kaufmann oraz Macy’s.

Paweł był miłośnikiem przyrody i zwierząt, często ratując zwierzęta w potrzebie.

Był zapalonym architektem krajobrazu, fotografem przyrody i adwokatem słabszych, co tłumaczy również jego miłość do Cleveland Browns.

Największym darem Pawła była bezinteresowność. Nigdy nie przegapił okazji, aby pomóc innym i zawsze przedkładał rodzinę i przyjaciół ponad siebie.

Służył również wiernie jako członek zarządu w Forest Lawn Memorial Park.

Jego syn David (Jana) Borenz z Polski na zawsze zapamięta Paula; córka Kristen (Chris) Reeve Severn, Maryland; oraz ich wnuków Jacka, Benjamina, Maddoxa i Masona.

Jego żona Pamela Willie-Borens zmarła 3 czerwca 1986 r.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić w sobotę (2 października) od 11:00 do 13:00 w Fox Funeral Home, 4700 Market St. Krótka celebracja życia Nabożeństwo chrześcijańskie rozpocznie się o godzinie 13:00. Wszyscy są zaproszeni do wzięcia udziału.

Zamiast kwiatów lub darowizn rodzina prosi, abyś zrobił jedną z następujących rzeczy, które przyniosą Pawłowi radość: Przytul swoich bliskich i okazuj im, że codziennie ich kochasz; Zaadoptuj psa lub kota z lokalnego schroniska lub funta; lub posadź drzewo.

Aby wysłać kwiaty rodzinie lub posadzić drzewo ku pamięci Paula Purinsa, odwiedź naszą stronę internetową kwiaciarnia.

READ  Mainz 05 vs Bayern Monachium Transmisja na żywo (21.04-24): Oglądaj niemiecką Bundesligę online | Czas, USATV