Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Paul Gallen kontra Lucas Brown, Big Daddy gotujący się do ponurej porażki w pierwszej rundzie

Były mistrz wagi ciężkiej WBA Lucas Brown jest palony za swoją szokującą porażkę w pierwszej rundzie ze wspaniałym Paulem Gallenem, który dziś udowodnił więcej niż tylko boksera na pół etatu.

Co z pewnością będzie największym skalpem w jego karierze bokserskiej, Gallen uciszył krytyków swoim druzgocącym zwycięstwem w pierwszej rundzie nad TKO nad Brownem w Wollongong.

Wielu spodziewało się, że Brown – z jego wieloletnim doświadczeniem na ringu – wręczy Galenowi pierwszą porażkę zawodową, ale były mistrz wagi ciężkiej nawet nie zbliżył się, gdy dwukrotnie upadł na ziemię w drodze na ponury koniec swojej nocy i prawdopodobnie kariera.

Przemawiając w obliczu chaosu, australijska legenda boksu, Barry Michael, zjadliwie ocenił występ Browna i błagał byłego mistrza, aby nigdy nie wracał na ring.

„Słyszałem plotki o jego obozie treningowym i nie radzi sobie dobrze” – powiedział Michael podczas głównej imprezy. „Ale nadal tak uważam, biorąc pod uwagę jego doświadczenie i siłę rażenia.

Muszę przyznać, że źle to zrozumiałem. Paul Gallen naprawdę pokazał, co stworzył dzisiejszego wieczoru. Po prostu zebrał się z Lucasem i po prostu nie dał mu szansy.

„Jego elastyczność zniknęła. Kiedy zawodnik zostaje postrzelony, zostaje postrzelony wojownik – i mam na myśli, że Lucas Brown nigdy nie powinien myśleć o ponownym wejściu na ring.

– Dobra robota, Paul Gallen, zrobił to, co powiedział, że zrobi i zrobił to szybko. Wszystkie te ciosy we wszystkich tych bitwach zebrały swoje żniwo iw pewnym momencie twój opór trwa.

Jego kolega z debaty, Paul Kent, był również oszołomiony tempem zwycięstwa Galena, gdy walczył z szaleństwem.

„Szczerze mówiąc, nadal pracuję nad walką” – powiedział podczas turnieju głównego. „Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że Lucas tak łatwo zejdzie na dół.

„Nie widziałem wyraźnego wstrząsu mózgu, widziałem wiele ciosów. Ale rozmiar ciosów, które osłabiają cię w pierwszej rundzie, zaskakuje mnie.

– Galen, jego szybkość ręki była niesamowicie niesamowita. Ale jestem zdumiony rezultatem. Nadal próbuję dowiedzieć się, co się tam stało. Wygląda teraz jak wojownik.

Gal mówi po zaskakującej przerwie w Brown

Galen świętował zaciekle po ogromnym krachu po rozegraniu meczu jako oficjalny słabszy, gdy sędzia odwołał mecz o 1:06 w pierwszej rundzie po tym, jak Galen dwukrotnie znokautował Brownie.

„Wiedziałem, że tak będzie” – powiedział Gallen po walce.

„Cały dzień powtarzałem sobie i swojemu zespołowi, że wyrzucę go w pierwszej rundzie. Trenowałem na boksera przez ostatnie 10 miesięcy.

„To niesamowite, co możesz zrobić, kiedy się nad tym zastanowisz. Wyrywałem sobie bicepsy przez dziesięć tygodni walki, więc niesamowite jest to, co możesz zrobić, kiedy się w to włożysz”.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych, najświeższych wiadomości i ekskluzywnych treści z Wide World of Sports, zapisz się do naszego newslettera przez Kliknij tutaj!

READ  Polska twierdzi, że Rosja odcięła przepływ ropy rurociągiem Kluczowa Drużba