Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wynagrodzenie pracownika Ziegler Tire | Wiadomości, sport, praca

WARREN – Departament Pracy Stanów Zjednoczonych odzyskał 129 612 USD z tytułu zaległych wynagrodzeń pracowników firmy Ziegler Tire and Supply z siedzibą w Massillon, w tym tysięcy pracowników w zakładzie w Youngstown.

Ożywienie następuje po dochodzeniu ujawniającym nadgodziny i naruszenia zasad prowadzenia dokumentacji w Ohio, Kentucky i Pensylwanii.

Z tej kwoty odzyskano 12 986 USD dla pracowników sklepu firmy w Youngstown pod adresem 1014 Poland Ave. Była to druga co do wielkości odzyskana kwota.

Według Departamentu Pracy firma Ziegler Tire skontaktowała się z mechanikami i technikami oponiarskimi wieczorem, po zwykłych godzinach pracy, w celu zakończenia naprawy serwisu samochodowego. Pracodawca nie dodał tych godzin „na wezwanie” do całkowitej liczby godzin pracy tych pracowników i nie uwzględnił prowizji i premii za wezwanie do zwykłych stawek wynagrodzenia pracowników przy ustalaniu stawek za nadgodziny. Niespełnienie tego warunku spowodowało naruszenie Ustawy o uczciwych standardach pracy w godzinach nadliczbowych.

Brak rejestrowania wszystkich godzin pracy przez firmę Ziegler Tire doprowadził do naruszenia ewidencji.

Courtney Ziegler, Corporate Project Manager, powiedziała w e-mailu, że firma nie wiedziała o problemach z zaległościami przed audytem, ​​ale „podjęliśmy natychmiastowe kroki w celu usunięcia naruszenia, gdy tylko zwróciliśmy na to naszą uwagę”.

„Od tego czasu wypłaciliśmy należne pensje i zaktualizowaliśmy nasz system, aby zapewnić dokładne przetwarzanie płac. Będziemy nadal monitorować i upewniać się, że nasi pracownicy wiedzą, że są to nasze najcenniejsze aktywa” – powiedział Ziegler.

Ziegler Tire and Supply Co prowadzi 25 komercyjnych centrów serwisowych, które dostarczają opony i inne usługi samochodowe. Jest to jeden z największych dystrybutorów hurtowych w północno-wschodnim Ohio.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej