Penrith Panthers vs Parramatta Eels, wyniki, statystyki, aktualizacje, powrót Mitcha Kenny'ego, Mitcha Mosesa, Nathana Cleary'ego, derby Western Sydney, wyniki na żywo

Pantery naprężyły mięśnie w drugiej połowie i odniosły pierwsze zwycięstwo w sezonie NRL, pokonując Parramatta Eels 26-18 na stadionie Bluepit.

Było to pierwsze zwycięstwo Penritha w sezonie zasadniczym nad rywalami z zachodniego Sydney od pięciu prób.

W ostatnich 15 minutach drużyna Eels miała kilka dobrych okazji w pobliżu linii bramkowej, aby odpowiedzieć, ale Penrith spisał się dobrze w defensywie, dzięki czemu w drugiej połowie Barra miał zero punktów.

Centrum meczowe: drużyny Panthers vs. Eels, statystyki, wideo

Jedynym miejscem, w którym można na żywo oglądać każdy mecz każdej rundy bez przerw reklamowych w trakcie rozgrywki, jest Fox League dostępna na platformie Kayo. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

Pomimo dominacji w walce o pozycję w polu gry w pierwszej połowie, Penrith do przerwy przegrał z Parramattą 18:16.

Jednak w ciągu czterdziestu sekund Pantery pokazały swoje możliwości w ataku i wzmocniły obronę.

Rzut rożny obrońcy Isaha Yeo został zablokowany przez strzał Soni Torovej, po czym Isak Tagoe – który był najlepszy w parterze – zaledwie kilka minut później dośrodkował za cztery punkty i dał gospodarzom zwycięstwo. Przydatny bufor ośmiopunktowy.

Tagoe w rundzie mistrzowskiej zaliczył pięć przełamań, 230 metrów i próbę.

W pierwszej połowie doszło do wyrównanej wymiany zdań, a drużyna Eels otworzyła wynik, gdy Joey Lucic dośrodkował z sztucznej połowy, wykorzystując sprytną obronę.

Kiedy Penrith odpowiedział, dokładne poszukiwania Nathana Cleary’ego doprowadziły do ​​odnalezienia Dylana Edwardsa.

Najważniejszym wydarzeniem w pierwszej czterdziestce był występ filara Panthers, Mosesa Leoty, który wyprzedził Lussicka i przebiegł 25 metrów, aby szybko zdobyć bramkę.

Dylan Brown miał mieszany wieczór, ale jego błyskotliwość była widoczna, gdy wyprowadził Seana Lane’a przez ogromną przewagę nad drugim wioślarzem, który przebiegł 15 metrów, aby zdobyć bramkę.

Niedługo potem Torova strzelił swoje pierwsze dwie próby, a Penrith odzyskał prowadzenie.

READ  Nowości bokserskie 2021: Jake Paul kradnie kapelusz Floyda Mayweathera

J'Maine Hopgood przez całą noc ciężko pracował przeciwko swojemu byłemu klubowi, a jego przyłożenie już po pierwszej połowie dało drużynie Eels dwupunktowe prowadzenie do przerwy.

Śledź całą akcję na naszym blogu na żywo poniżej. Nie widzę tego? Kliknij tutaj?