Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Perth Scorchers vs Melbourne Renegades, wyniki na żywo, drużyny, gdzie oglądać, skróty, aktualności, Aaron Finch, Aaron Hardie, aktualności

Perth Scorchers vs Melbourne Renegades, wyniki na żywo, drużyny, gdzie oglądać, skróty, aktualności, Aaron Finch, Aaron Hardie, aktualności

Drużyna Perth Scorchers zapewniła sobie finał kwalifikacji u siebie po ekscytującym zwycięstwie w 10 inningu nad Melbourne Renegades.

Osiągnąwszy w ten sposób niezwykłe piąte miejsce w tabeli, zwycięstwo Perth zostało utrudnione przez dziwną kontuzję tempa Matta Kelly’ego, który opuścił boisko oszołomiony i zakrwawiony po uderzeniu piłki w twarz.

Chwila grozy nastąpiła pod koniec meczu, kiedy piłka odbiła się od kija kapitana Renegatów, Aarona Fincha, po stronie niewinnej i uderzyła w „zapadniętą” twarz Kelly’ego.

Obejrzyj BBL12. Każda gra jest dostępna na żywo i bez reklam podczas grania na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Centrum meczowe: Melbourne Renegades – Perth Scorchers transmisja na żywo

Gwiazda Scorchers natychmiast upadła, a personel medyczny szybko przyszedł mu z pomocą.

„Matt Kelly ma się dobrze, nadal jest poddawany protokołom wstrząsu mózgu. Doznał rany szarpanej obok ust” – powiedziała Nicole Bolton z Fox Cricket.

„Nie został zabrany do szpitala, ale jest w dobrym nastroju”.

Wiedząc, że wygrana zapewniłaby sobie prawa do organizacji turnieju w następny piątek, Scorchers byli z dala od pierwszej piłki, gdy postawili ostatni mecz Melbourne na miecz, publikując 5-212.

Ich rundy nie były pozbawione kontrowersji, ponieważ David Moody otrzymał „czerwoną kartkę” i został wyrzucony z boiska za grę w kręgle powyżej pasa w tym samym miejscu.

Cam Bancroft kontynuował swój bogaty styl występów z 95* z zaledwie 50 piłek w imponujących rundach, które obejmowały piątki i szóstki.

Podczas gdy Shaun Marsh (54 z 34 piłek) dawał z siebie wszystko przeciwko swojemu byłemu zespołowi, Rebelianci nigdy nie mogli dojść do siebie – pomimo najlepszych wysiłków Aarona Fincha (76* z 35 piłek).

Melbourne wciąż ma szansę na awans do finału dzięki zwycięstwu nad Adelaide Strikers we wtorek.

Scorchers zajęli się ulotką, pakując zdumiewające 62 runy Powerplay, gdy szwaczek Renegades, David Moody, został zdjęty z ataku w kręgle po dwóch pełnych rzutach do pasa.

READ  Khawaja lśni, ale młodość lśni w ataku

W meczu otwierającym Perth Stephen Eskenazi jako pierwszy pokonał Toma Rogersa 10 runami, zanim Moody świętował swoją drugą – mając nadzieję, że przywróci impet na korzyść swojej drużyny.

Pierwsza piłka Moody’s była punktem, ale następna piłka odbiła się jak strzał śledzący w żebra Camerona Bancrofta – a były otwieracz Testu upadł na podłogę po ukończeniu biegu.

Następnie Moody rzucił piłkę szeroko z rzutu wolnego, po czym dostarczył kolejnego napastnika do Eskinazi, który dostał dostawę za cztery.

Po czterech dostawach, z których wszystkie jechały z prędkością ponad 140 kilometrów na godzinę, 27-latek musiał podać piłkę Jackowi Prestwidge’owi, który również miał sześć remisów od pierwszego podania.

„Zrobił to. Dostał czerwoną kartkę” – powiedział Adam Gilchrist z Fox Cricket.

Mark Wu dodał: „Najwyraźniej nie ma sposobu, aby to zrobić, więc jest to bardzo niefortunne.

„Mógł być garstką na tym polu. Świetny facet z dobrym tempem. „

„Dziwny początek gry” — powiedział Mark Howard z Fox Cricket.

Waugh dodał: „Teraz są niskimi graczami. Rozmawiasz ze swoim wielkim zespołem i wychodzisz tam z zapałem:„ Przeprowadźmy chłopców dobrze z podstawami ”- i nie może być gorzej dla wczesnych Renegatów ”.

Następnie wszechstronny Will Sutherland otrzymał zadanie powstrzymania napływu runów, zanim Eskinazi spakowali zadziwiającą liczbę 17 tras, w tym dwie czwórki i sześć.

Off-spinner Corey Rocchioli rzucił czwartą i ostatnią piłkę w power play i również został zaserwowany, rezygnując z 19 obiegów, w tym szóstki i czwórki.

Wszechstronny Rebeliantów, Will Sutherland, wykonał połów BBL z nurkowaniem, próbując zwolnić Nicka Hobsona i opuścić Perth 5-160.

Komentatorzy Fox Cricket byli zdumieni, gdy wysoki wiktoriański mężczyzna był w stanie zwinąć piłkę, która zdawała się lecieć nad wysoką głową.

„Co za wysiłek Chief Sutherland w jakiś sposób wraca i rzuca duże sprzęgło” – powiedział Mark Howard z Fox Cricket.

READ  Brisbane Lions vs Collingwood, Harris Andrews 50 m kary za wybicie rąk, reakcję, nadużycie sędziego

„W pewnym sensie wraca, a to jeden z najważniejszych momentów lata, Hobson nie może w to uwierzyć”.

„To dobry skok, dobre wyczucie czasu, co za uczucie, po prostu przypominające kibicom gospodarzy, że wciąż tu są”, powiedział Adam Gilchrist z Fox Cricket.

„To ekscytujący połów, który należy do pierwszej trójki w tym sezonie” — dodał Mark Waugh z Fox Cricket.

Ale Scorchers byli w stanie biec dalej, a Melbourne postawiło na 213, aby wygrać.

Shaun Marsh doprowadził swoją byłą drużynę Perth do szału w swoim pierwszym meczu po kontuzji, pobijając najszybszego półwiecza w BBL.

39-latek, za którym Rebelianci bardzo tęsknili od czasu, gdy jego kontuzja ścięgna podkolanowego się pogorszyła, wypadł z pierwszej piłki, gdy trzykrotnie posłał Jasona Birndorfa do granicy w otwierającym meczu.

I właśnie stamtąd zaczął, obdarzony życiem od młodego Coopera Connolly’ego w wieku 32 lat.

„To manekin” – powiedział Mark Wu z Fox Cricket.

„Młody człowiek będzie zawiedziony. Na boisku jest również żywą osobą, bardzo energiczną.”

Komentator Adam Gilchrist dodał: „To pouczające doświadczenie, prawda”.

– Będzie bardzo rozczarowany.

Marsh pokazał, że wiek nie jest przeszkodą, ponieważ nadal zadawał ból Scorchersom, zdobywając 50 z zaledwie 26 piłek.

Gilchrist pochwalił swoją „trzecią pięćdziesiątkę w tym miejscu i mile widziany powrót do Big Bash”.

„To są wysokiej jakości gracze, których chcesz zobaczyć w tym turnieju.

„Robi to z łatwością i nie stara się zbytnio komplikować swoich uderzeń.

Szybko łapie wszystko, co jest zbyt luźne.

„Naprawdę fajne powitanie z powrotem dla Shauna Marsha”.

Marsh zajmuje teraz trzecie miejsce w całym półwieczu Big Bash, za kolegą z drużyny Chrisem Lane i Jadis Aaron Finch.

Ale ponieważ Marsh wciąż prowadził na jednym końcu, rebelianci nie mogli znaleźć nikogo, z kim mogliby pójść.

READ  Jolanta Kossevsky Armstrong | Wiadomości, sport, praca

A kiedy przegrał z Davidem Payne’em, próbując zwiększyć tempo, ścigając ogromne 213, nadzieje Melbourne zaczęły słabnąć.

Finch strzelił późno, dając Gadesowi późne prowadzenie, ale nie mógł zatoczyć się w 29 rundach finału, aby ukraść zwycięstwo.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najważniejsze wydarzenia i analizy dotyczące krykieta prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto teraz!!!

Obejrzyj całą akcję poniżej na naszym blogu na żywo, jeśli jej nie widzisz Kliknij tutaj!