Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Philadelphia 76ers vs Atlanta Hawks, reakcja Bena Simmonsa

Nienawiść do Bena Simmonsa trwa.

Palce były skierowane na australijską gwiazdę koszykówki po kolejnym nikczemnym pokazie strzeleckim w Straszne duszenie Filadelfii po przegranej piątej partii play-offów z Atlantą Czwartek.

Oglądaj każdy mecz finałów konferencji NBA i finałów NBA na żywo dzięki ESPN na Cayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

76ers prowadzili z 26 punktami, ale poddali się z rzędu, gdy wykasływali trzeci co do wielkości awans w playoffach NBA od 1997 roku.

Rzut wolny Simmonsa był pod mikroskopem w każdej serii i znów był szokujący z pasa charytatywnego, gdy Philly spadła 2-3 w serii, wykonując tylko cztery z 14 prób.

Opuścił 44 rzuty wolne w post-sezonie i może pochwalić się zawstydzającym 32,8% procentem oddanych strzałów. W pojedynkę chybił więcej rzutów wolnych niż trzy z pozostałych drużyn w play-off (Hawks-35, Phoenix Suns-29, Brooklyn Nets-22).

Reakcja w USA była dość brutalna, jak pokazuje ten plakat.

Nadawca sportowy Howard Eskin był jednym z wielu, którzy manipulowali Simmonsem, twierdząc, że rozwiązaniem jest ściągnięcie go z ławki, jeśli ciągle będzie się chwiał.

„Ben Simmons nigdy się nie zmieni. Czy wiesz, z czego jest szczęśliwy? Zarabia 30 milionów dolarów rocznie. Potem może opublikować wszystkie swoje bzdury w mediach społecznościowych „- powiedział Eskin.

„Nie obchodzi mnie twój samochód, Ben, zależy mi na tym, że strzelasz więcej niż jeden w drugiej połowie. Zależy mi na tym, że próbujesz unieść 13 stóp, mimo że jesteś pyskaty na zewnątrz. Po prostu daj drugiej drużynie złudzenie, że będziesz próbował zdobywać punkty z innych miejsc na boisku.

„Jest tak przerażony i lekceważący. Nie mogę powiedzieć wystarczająco złych rzeczy o Ben Simmonsie.

„Gdyby miał (tylko) 6 stóp 5 (195 cm), grałby gdzieś w Europie. Mówienie, że jest All-Star to żart, to śmieszne.

READ  Komentatorzy ITV Euro 2020: Kompletny skład prezenterów i krytyków strefy euro

„To jest problem, który mają 76ers. Nie mogą z nim wygrać mistrzostw.

„Ben Simmons jest największym winowajcą. Jeśli musisz siedzieć wspaniale, to będziesz siedzieć spokojnie.”

Sixers uderzył pisarza Kyle’a Newpicka i był zgryźliwy w stosunku do Simmonsa i Sixersa w ogóle w utworze przez Filadelfijski głos, kwestionując, czy ciężar gry jako bramkarz – centralny punkt ataku każdej drużyny – jest odpowiedni.

„Kiedy nadchodzi decydująca decyzja i sprawy stają się trudne, Sixers po prostu nie mogą zaufać Simmonsowi, że poprowadzi ten zespół” – napisał Neubeck. „Przywództwo to w wielu słowach praca strażnika.

„Simmons nie gra w niegrzecznej drużynie Hoosier State ze szkoły średniej, kierowanej przez niedoszłego Bobby’ego Knighta, który rządzi żelazną pięścią. W tej lidze i na tym poziomie baza nagina wolę gry do swoich upodobań. co jest potrzebne, cokolwiek to jest.”

Neubeck powiedział, że 76ers pokładali swoje nadzieje w byłym pierwszym drafcie Simmons, ale zostali stworzeni, by wyglądać jak idiota, ponieważ wciąż czekali, aż rozwinie się w gracza, którego potrzebowali – i myśleli, że może być – z niezbędnymi elementami wokół siebie, aby się obrócić Philadelphia do zwycięskiej drużyny.

Czy nadszedł czas na wymianę Bena Simmonsa?

Sixers popchnęli do uwięzienia Jamesa Hardena w umowie z Houston w styczniu, gdy pojawiły się doniesienia, że ​​Simmons zostałby włączony do jakiejkolwiek ogólnej umowy, aby zadowolić Rockets. Nie trafili na swojego człowieka, a Harden wylądował w siatce.

Neubeck zaznacza, że ​​Philly nie miał problemu z puszczeniem Simmonsa, ale nie chciał rozstać się z inną grupą młodych talentów.

Były gracz NFL, który stał się gwiazdą telewizyjną, Shannon Sharp, powiedział szczerze. „Handel, którego nie zrobili z Jamesem Hardenem, z biegiem czasu wygląda coraz gorzej” – powiedział Fox Sports.

„Kiedy otrzymujesz 30 procent swoich rzutów wolnych i nie możesz strzelać trójkami, nie możesz strzelać ze środka, co jest dla ciebie najlepsze?”

READ  Jockey Jamie Kah w Sądzie Najwyższym walczący z zakazem Racing Victoria za kłamstwo na temat imprezy COVID 19

To nie pierwszy raz, kiedy rozmowa się zmieniła na temat tego, czy przyszłość Simmonsa leży w Filadelfii.

„Ben Simmons powinien opuścić Team 76” – powiedział nadawca Fox Sports Jason Smith.

Ktoś naprawdę chce Bena Simmonsa po tym sezonie. Ma 24 lata i jest bardzo utalentowany i prawdopodobnie lepiej pasowałby do innej dyscypliny.

„Ale to nie będą 76ers. Handel Benem? W tym momencie to oczywiste”.

Inny sportowiec Michael Smith dodał: „Nie obchodzi mnie, czy wygrają finały NBA, Ben Simmons musi odejść.

„Jeśli nie możesz wykonywać rzutów wolnych, gdy twoja gra atakuje krawędź, to jaki jest sens?”

Trener Doc Rivers nadal bronił Simmonsa, mówiąc, że media poświęcają zbyt dużo uwagi strzelaninie Australijczyka. Sam gracz wcześniej zlekceważył krytykę, ale przyznał wobec Hawks, że musi być bardziej agresywny.

Mówi w swoim podcastie Opublikuj LoweEkspert NBA, Zack Lowe, powiedział, że decyzja o przekazaniu Simmonsowi kluczy zabezpieczających punkty postawiła Filadelfię w trudnej sytuacji, ponieważ nie jest dostarczana wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna.

„Oczywiście jest naprawdę dobrym zawodnikiem. Jasne jest również, że może być znaczącym graczem w naprawdę dobrym zespole. Ale to, co w końcu jest dla mnie jasne i było jasne od jakiegoś czasu, to to, że nie może być początkowym bramkarzem w w drużynie mistrzowskiej, on nie może” – powiedział Lowe.

Frustrujące jest to, że wszyscy – od Bena, od Doc Riversa – upierają się, że wszyscy są szaleni.

„Nie wyobrażam sobie kolejnego rozgrywającego w kwalifikacjach, który zostanie zepchnięty z ziemi w ostatnich minutach na ważnych pozycjach ataku. Jest absolutnie szalony i teraz są w tej szalonej pozycji z tego powodu.”

Reporter ESPN NBA Tim McMahon powiedział, że porażki Louisa Simmonsa pokazują wiele po sezonie. Powiedział również, że jeśli Sixers przegrają, Simmons może nie być częścią składu Philly w przyszłym sezonie.

READ  Pełny harmonogram meczów, mecze, mecze, grupy, wyniki i szczegóły transmisji na żywo

„Wpatruje się ci w twarz. Playoffy są takie jak co roku. Seria Boston była taka, seria Toronto… Ta seria była gorsza” – powiedział McMahon.

„To po prostu katastrofa. Nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć.”