Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Preview-Football-Spain nie zmieni swojego stanowiska wobec Polski, chce być dokładniejszy more

Hiszpania pokazała prawdziwy brak postępów w pierwszym remisie ze Szwecją 0:0, ale jest niewielka szansa, że ​​odejdą od swojej zwykłej strategii, gdy zmierzą się z Polską w swoim drugim meczu na Euro 2020 w sobotę.

Hiszpania miała w turnieju rekordową liczbę 917 podań przeciwko Szwecji, ale nie zdobyła bramki z 85% posiadania piłki, ponieważ walczyła o przejście przez wąskie linie obronne rywali. Ale trener Luis Enrique z dumą obiecał przyjąć tę samą taktykę przeciwko Polsce, mówiąc: „staramy się grać tak samo w każdym meczu” i jedyną zmianą, jaką poprosiłby swoich piłkarzy, aby byli bardziej efektywni przed bramką.

Napastnik Alvaro Morata stał się kozłem ofiarnym dla kibiców Sewilli, kiedy opuścił mecz singlowy ze Szwecją, ale nie byłoby zaskoczeniem, gdyby słynny uparty trener nadal wierzył w napastnika. Jego koledzy z drużyny robią co w ich mocy, aby utrzymać Moratę na duchu.

– Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za atak i obronę, a on wykonał kilka dobrych ataków w obronie. Dorastałem z nim i jest niesamowitym graczem, a jego liczby to pokazują – powiedział dziennikarzom pomocnik Pablo Sarabia. Polska będzie równie chętna do poprawy w swoim pierwszym meczu po przegranej 2:1 ze Słowacją, która spadła na dno grupy E, chociaż Sarabia nadal oczekuje, że będą naśladować taktykę, którą skutecznie zastosowała Szwecja.

Hiszpania powinna też uważać, aby nie stracić szans Polakom, a zwłaszcza Robertowi Lewandowskiemu, który prawdopodobnie będzie bardziej bezwzględny przed bramką niż Szwed Marcus Berg, który przegapił ogromną okazję do zdobycia bramki w jednym z nielicznych nalotów napastnika. – Spodziewamy się zespołu, który upadnie, ale ma świetnych graczy z przodu. Jestem pewien, że będą od nas dużo wymagać – dodał Sarabia.

– Mogą naśladować sposób, w jaki grali Szwedzi, ale wiemy, w czym jesteśmy dobrzy i postaramy się jak najlepiej wykorzystać nasz sposób gry. Ciężko jest grać przeciwko drużynie, w której wszyscy bronią się na własnej połowie. Ale tutaj musimy wykazać się jakością, być cierpliwym i czekać na pojawienie się luk.”

READ  Zespoły próbne, tydzień 2, czasy gry, lokalizacje, broncos, najeźdźcy, buldogi, rekiny, tytani, orły morskie, szturmowcy, rycerze, wojownicy, kowboje, węże, lamparty, króliki, smoki, koguty, tygrysy

Polska będzie bez pomocnika Grzegorza Krychowiaka po tym, jak został odesłany ze Słowacji, a Hiszpania będzie liczyć na wsparcie powrotu kapitana Sergio Busquetsa. Busquets wrócił do Barcelony po pozytywnym wyniku testu na COVID-19 w dniu 6 czerwca, ale nie wykazał objawów i oczekuje się, że wróci do obozu zespołu w Madrycie do piątku.

(Ta historia nie została edytowana przez pracowników Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)