Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pierwszy nabywca domu licytuje sobie jednostkę Surry Hills za 770 000 USD

Zapisy pokazują, że ostatni dom został sprzedany za 550 000 dolarów w 2013 roku.

Ładowanie

Mediana ceny jednostkowej w Surry Hills spadła o 1 procent do 950 000 USD w ciągu roku do czerwca w oparciu o dane domeny.

Mieszkanie było jednym z 614 domów w Sydney, które miały zostać wyburzone w sobotę. Do wieczora Domain Group odnotowała początkowy wskaźnik rozliczenia 60 procent z 400 zgłoszonych wyników, podczas gdy 109 aukcji zostało wycofanych. Wycofane aukcje są liczone jako niesprzedane nieruchomości przy obliczaniu stawki wyprzedaży.

Guido Scatizzi z Bresic powiedział Whitney Darlinghurst, która sprzedawała mieszkanie z trzema sypialniami w 801 / 144-150 Liverpool Street, Darlinghurst.

Kupujący zapisali się, aby licytować mieszkanie, które w zeszłym roku sprzedało się za 2,4 miliona dolarów i zostało skierowane do 2,5 miliona dolarów.

Oferta sprzedawcy w wysokości 2,6 miliona dolarów została złożona po rozpoczęciu aukcji z ofertą poniżej 2,3 miliona dolarów.

Ale w scenariuszu podobnym do aukcji w Surry Hills, Scatizzi negocjował na parkiecie między najwyższą ofertą – parą ze zniżką z Inner West – a sprzedającymi, aby osiągnąć cenę pośrodku.

Nabywcy, którzy odnieśli sukces, również licytowali przeciwko sobie, zwiększając swoją ofertę z 2 605 000 USD do 2,7 miliona USD, aby pokryć zdyskontowaną rezerwę sprzedającego, która początkowo wynosiła 2,8 miliona USD.

„Sprzedawcy byli prawdziwi, kupił go w zeszłym roku za 2,4 miliona dolarów i chciał go dziś sprzedać, więc spotkał się z rynkiem” – powiedział Scatizzi.

„Poradziliśmy sobie naprawdę dobrze, na słabnącym rynku, dostaliśmy o 300 000 dolarów więcej niż sprzedał w zeszłym roku”.

Średnia cena jednostkowa w Darlinghurst utrzymywała się na stałym poziomie 1,1 miliona dolarów w ciągu roku do czerwca.

Nawet jedyni wystawcy w czteropokojowym domu w 29 Rothwell Circuit, Glenwood Próbują wbrew sobie, aby zawrzeć umowę.

READ  DeanBeat: Gamescom może przywrócić Twoją wiarę w gry, gdy gospodarka zwalnia

Kupujący otworzyli aukcję z 1,55 miliona dolarów, zanim zgodzili się podnieść swoją ofertę do 1,571 miliona dolarów, co sprzedający zaakceptował. Początkowa rezerwa wynosiła 1,65 miliona dolarów.

Ładowanie

Michael Garofolo, dyrektor aukcji w Cooley, powiedział, że sprzedający byli w stanie ocenić stan rynku na własnych aukcjach.

„Obserwuj rynek, poznaj rynek. Widzieli, że był jeden kupujący, który naprawdę tego chciał. Jeśli pozwolą temu kupującemu chodzić, kto inny przyszedłby w poniedziałek? Kto inny by to kupił? To dowód społeczny. „

Dom został sprzedany przez Hesh Rasitha z Mountview Real Estate. Dane pokazują, że ostatnio sprzedano go za 428 000 USD w 2002 roku.

Średnia cena domu Glenwood wzrosła w ubiegłym roku o 17,9 procent do 1,415 mln USD.

W North Ryde dom budowlany sprzedany za 3,35 miliona dolarów rodzinie z Inner West, która szukała możliwości przekształcenia go w wielopokoleniowy dom.

Cztery strony zarejestrowały się do licytacji na 6 Marlin Street, z czego połowa licytowała nieruchomość. Rezerwa wyniosła 3,3 miliona dolarów.

Wayne Vaughan z McGrath Epping uważa, że ​​kupujący i „sprzedający są teraz gdzieś na tej samej stronie” i dodał, że była to najbardziej ruchliwa weekendowa aukcja, jaką widział od tygodni.

Ostatni dom sprzedano w 2019 roku za 1,18 miliona dolarów. Mediana ceny domu w North Ryde wzrosła w zeszłym roku o 27,1 procent do 2 303 000 dolarów.