Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pierwszy nabywca domu licytuje sobie jednostkę Surry Hills za 770 000 USD

Pierwszy nabywca domu licytuje sobie jednostkę Surry Hills za 770 000 USD

Zapisy pokazują, że ostatni dom został sprzedany za 550 000 dolarów w 2013 roku.

Ładowanie

Mediana ceny jednostkowej w Surry Hills spadła o 1 procent do 950 000 USD w ciągu roku do czerwca w oparciu o dane domeny.

Mieszkanie było jednym z 614 domów w Sydney, które miały zostać wyburzone w sobotę. Do wieczora Domain Group odnotowała początkowy wskaźnik rozliczenia 60 procent z 400 zgłoszonych wyników, podczas gdy 109 aukcji zostało wycofanych. Wycofane aukcje są liczone jako niesprzedane nieruchomości przy obliczaniu stawki wyprzedaży.

Guido Scatizzi z Bresic powiedział Whitney Darlinghurst, która sprzedawała mieszkanie z trzema sypialniami w 801 / 144-150 Liverpool Street, Darlinghurst.

Kupujący zapisali się, aby licytować mieszkanie, które w zeszłym roku sprzedało się za 2,4 miliona dolarów i zostało skierowane do 2,5 miliona dolarów.

Oferta sprzedawcy w wysokości 2,6 miliona dolarów została złożona po rozpoczęciu aukcji z ofertą poniżej 2,3 miliona dolarów.

Ale w scenariuszu podobnym do aukcji w Surry Hills, Scatizzi negocjował na parkiecie między najwyższą ofertą – parą ze zniżką z Inner West – a sprzedającymi, aby osiągnąć cenę pośrodku.

Nabywcy, którzy odnieśli sukces, również licytowali przeciwko sobie, zwiększając swoją ofertę z 2 605 000 USD do 2,7 miliona USD, aby pokryć zdyskontowaną rezerwę sprzedającego, która początkowo wynosiła 2,8 miliona USD.

„Sprzedawcy byli prawdziwi, kupił go w zeszłym roku za 2,4 miliona dolarów i chciał go dziś sprzedać, więc spotkał się z rynkiem” – powiedział Scatizzi.

„Poradziliśmy sobie naprawdę dobrze, na słabnącym rynku, dostaliśmy o 300 000 dolarów więcej niż sprzedał w zeszłym roku”.

Średnia cena jednostkowa w Darlinghurst utrzymywała się na stałym poziomie 1,1 miliona dolarów w ciągu roku do czerwca.

Nawet jedyni wystawcy w czteropokojowym domu w 29 Rothwell Circuit, Glenwood Próbują wbrew sobie, aby zawrzeć umowę.

READ  Do 2027 r. kwota podatku płaconego przez każde gospodarstwo domowe w Wielkiej Brytanii wzrośnie do 3000 funtów

Kupujący otworzyli aukcję z 1,55 miliona dolarów, zanim zgodzili się podnieść swoją ofertę do 1,571 miliona dolarów, co sprzedający zaakceptował. Początkowa rezerwa wynosiła 1,65 miliona dolarów.

Ładowanie

Michael Garofolo, dyrektor aukcji w Cooley, powiedział, że sprzedający byli w stanie ocenić stan rynku na własnych aukcjach.

„Obserwuj rynek, poznaj rynek. Widzieli, że był jeden kupujący, który naprawdę tego chciał. Jeśli pozwolą temu kupującemu chodzić, kto inny przyszedłby w poniedziałek? Kto inny by to kupił? To dowód społeczny. „

Dom został sprzedany przez Hesh Rasitha z Mountview Real Estate. Dane pokazują, że ostatnio sprzedano go za 428 000 USD w 2002 roku.

Średnia cena domu Glenwood wzrosła w ubiegłym roku o 17,9 procent do 1,415 mln USD.

W North Ryde dom budowlany sprzedany za 3,35 miliona dolarów rodzinie z Inner West, która szukała możliwości przekształcenia go w wielopokoleniowy dom.

Cztery strony zarejestrowały się do licytacji na 6 Marlin Street, z czego połowa licytowała nieruchomość. Rezerwa wyniosła 3,3 miliona dolarów.

Wayne Vaughan z McGrath Epping uważa, że ​​kupujący i „sprzedający są teraz gdzieś na tej samej stronie” i dodał, że była to najbardziej ruchliwa weekendowa aukcja, jaką widział od tygodni.

Ostatni dom sprzedano w 2019 roku za 1,18 miliona dolarów. Mediana ceny domu w North Ryde wzrosła w zeszłym roku o 27,1 procent do 2 303 000 dolarów.