Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Pies podąża za właścicielem karetką do szpitala

Turczynka i jej golden retriever zademonstrowali niezachwianą więź między człowiekiem a psem w przejmującym filmie.

Widziano, jak zwierzę ściga karetkę, która wraz ze swoim właścicielem odjechała na wyspę Buyukada, największą z Wysp Książęcych w Stambule, Reuters zgłoszono w środę.

Niezidentyfikowana chora kobieta była podobno leczona w swoim domu, podczas gdy lojalny szczeniak monitorował sytuację obok niej. W końcu pierwsi ratownicy zadzwonili, aby zabrać ją do kliniki na ścisłą obserwację.

Jej pies kontynuował swoją opiekę, gdy załadowali pacjenta na tył karetki. Pomimo jej dręczących próśb – i tych wielkich, szczenięcych oczu – lekarze nie mogli wpuścić zwierzęcia do środka ze względu na przepisy BHP.

Zamknij drzwi, najprawdopodobniej zakładając, że pies będzie tam czekał na powrót opiekuna.

Związane z: Co musisz wiedzieć o psach ratowniczych

Ale zdeterminowany pies upewni się, że jego przyjacielowi nic nie jest, biegając za samochodem, gdy jadą przez miasto do szpitala.

Tam ponownie futrzany lojalny przyjaciel kontynuował czuwanie w centrum medycznym, dopóki nie spotkał się z kobietą.

Związane z: Psy z rozszczepem podniebienia uratowane z celi śmierci

Z pewnością nie jest to pierwszy raz, kiedy pies odbył bolesną podróż do szpitala dla swoich ludzkich towarzyszy. Widziano Puncocka, który również pochodzi z Turcji Prędkość poza drzwiami szpitala na początku tego roku, gdy jego właściciel był leczony z powodu choroby mózgu.

W Stanach Zjednoczonych znaleziono mieszankę New Jersey Labrador o nazwie łoś Smutny na szpitalnym łóżku dla swojego zmarłego właściciela. (Nie martw się – łoś został wkrótce zaadoptowany!)

Dwa lata temu w Argentynie Tony był tam, kiedy Jego właściciel spadł z drzewaTo sprawiło, że mężczyzna stracił przytomność. Ale ciepły uścisk psa obudził rannego mężczyznę – i czekali, obejmując się, aż na miejsce przybędą sanitariusze.

READ  Australia, USA i Wielka Brytania ogłaszają historyczny nowy pakt obronny

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Poczta w Nowym Jorku Jest reprodukowany tutaj za zgodą