Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podczas remontu pewna amerykańska para znajduje w swoim domu sekretną łazienkę

Jako pierwszy kupujący dom i zapłaciwszy już dużo gotówki, ostatnią rzeczą, z którą chcesz się zmierzyć, są dodatkowe wydatki.

Ale to właśnie stało się z amerykańską parą po odkryciu tajnego zniszczonego pokoju w ich nowo zakupionym domu w Oklahomie.

Podczas gdy para była zszokowana „nieoczekiwanym” odkryciem podczas remontu, udało nam się dostać „bezpłatną” łazienkę – wymagała po prostu sporego nakładu pracy.

Powiedzieli, że sprzedawca powiedział im, że pokój został zamknięty z powodu wycieku i będzie to „mała poprawka”.

Jednak po otwarciu zdali sobie sprawę, że to nic innego jak tania praca.

Związane z: „Szalony” Zaoszczędź 9 000 $ na kolorowaniu Bunningsa

Para podzieliła się swoją podróżą do remontu domu TIK Tok Pod ręką kobiety Osadź tweeta, Powiedzieć zwolennikom, że powiedziano im, że dom ma zamknięty odpływ wody, ale nigdy nie spodziewali się, że w domu zbudowanym w 1979 roku znajdą coś ważnego.

„Szukaliśmy naszego pierwszego domu” – powiedziała Mia. „Mieliśmy budżet poniżej 150 000 $ (200 000 AUD), jeśli to możliwe, co jest naprawdę trudne na tym rynku”.

Jej partner dodał, że wiedzieli, że jest trochę do zrobienia, dopóki nie odkryli tajemniczego pokoju.

Związane z: „Niesamowita” metamorfoza podłóg dla nastolatków

Para sfilmowała moment, w którym usunęli kruche drewniane pokrycie i znaleźli kabinę prysznicową całkowicie wyłożoną kafelkami, a na ścianie wciąż wisiała nawet mydelniczka.

„Sprzedawca powiedział nam, że jest zamknięty, ponieważ była to nieszczelna miska ściekowa i była to niewielka naprawa, a jej naprawienie nie kosztowałoby dużo, ale nie mieli na to czasu i energii, więc kobieta wyjaśnił.

„Więc usunęliśmy ścianę i znaleźliśmy to, co właśnie zobaczyłem. Nie spodziewaliśmy się tego wcale, spodziewaliśmy się tylko przeciekania miski drenażowej”.

Związane z: Kobieta przekształca lodówkę za jedyne 100 dolarów w Bunnings

READ  Kierowcy Ubera w Perth rozpoczynają w piątek pięciodniowy strajk blokadą lotniska

W klipie partner Mii stoi w toalecie, aby oderwać ścianę, co wskazuje, że kiedyś była to łazienka pełna.

Dwa domowe filmy Renault tej pary obejrzano ponad 2 miliony razy z zakłopotaniem, gdy para nie znała pokoju – lub dlaczego nie pojawiło się na planie piętra przed jego zakupem.

W sekcji komentarzy Mia wyjaśniła, że ​​nie tak pracuje przy zakupie.

„Musisz to kupić, jeśli chcesz [the floorplan] Tutaj. Ale to nie ma znaczenia, ponieważ nie ma nic oryginalnego ”.

„W tym domu wprowadzono wiele zmian w stosunku do pierwotnych planów. Garaż został również przekształcony w miejsce nadające się do zamieszkania”.

Inni byli zdumieni wysiłkami sprzedawcy, aby to ukryć, a nie tylko naprawić – na co Mia się zgodziła.

„Mała naprawa, ale nie mieliśmy na to czasu i energii”, ale miałeś czas i energię, aby zbudować na nim całą ścianę? Jedna osoba skomentowała.

„Tak powiedział mój mąż!” – odpowiedziała Mia.

Z jednej strony inni użytkownicy TikTok są pod wrażeniem przystępnych cen domów w Oklahomie w porównaniu z innymi miastami na całym świecie.