Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podgląd: Polska vs Albania – prognozy, wiadomości drużynowe, składy

Sports Mole recenzuje czwartkowe eliminacje do Mistrzostw Świata – mecz Europy pomiędzy Polską a Albanią, w tym prognozy, wiadomości o drużynach i możliwe składy.

Widzisz obojętny początek procesu Polska Z podłogą do odrobienia w pierwszej grupie eliminacji do Mistrzostw Świata, kiedy otrzymają Albania do Warszawy w czwartek.

Finalistom Euro 2020 udało się pokonać tylko małą Andorę podczas pierwszych trzech meczów sezonu, podczas gdy ich goście zdobyli już sześć punktów na tablicy.


Podgląd meczu

© Reuters

Odkąd był trenerem Paulo Sousa Obejmując w styczniu byłego trenera Fiorentiny, eksperymentował z ludźmi i taktyką, ale jego polska strona rzadko reagowała na jego pomysły.

W meczach otwarcia w eliminacjach Kataru 2022 Orły zebrały zaledwie jeden punkt w starciach z kluczowymi rywalami Węgrami i Anglią. Pokonaj Andorę 3-0 między nimi. Następnie w meczach towarzyskich, które nastąpiły po sezonie, zremisowali zarówno z Rosją, jak i Islandią, wchodząc do finału mistrzostw Europy z zaledwie jednym zwycięstwem w siedmiu meczach.

Podopieczni Sousy radzili sobie niewiele lepiej w głównym turnieju lata, ponosząc porażki ze Słowacją i Szwecją po obu stronach, remisując 1:1 z Hiszpanią, której jest kapitanem. Robert Lewandowski Znowu był na wykresówce.

Dublet napastnika Bayernu Monachium również pomógł zapewnić pierwsze zwycięstwo w secie nad Andorą wiosną, chociaż kontuzjował kolano i przegrał kilka dni później z dawnymi rywalami, Anglią.

Piłkarz Roku FIFA dla Mężczyzn – najbardziej ograniczony gracz i najlepszy strzelec wszech czasów – z pewnością poprowadzi swoją drużynę do kolejnych zwycięstw z Albanią i San Marino w przyszłym tygodniu, zanim znów się spotkają. Gareth SouthgateWicemistrz Europy.

W przeszłości Polska była liderem w ostatnich pięciu spotkaniach ze swoimi albańskimi odpowiednikami – chociaż ostatnie z tych zwycięstw nastąpiło w maju 2008 r. – i będą musieli kontynuować ten historyczny trend, jeśli mają pozostać w wyścigu o miejsce na Bliskim Wschodzie następnej zimy.

READ  Organizatorzy twierdzą, że Djokovic jest gotowy do gry w Pucharze ATP

Trener Albanii Eduardo Riga sfotografowany 28 marca 2021 r.© Reuters

Chcąc pozostać w tyle za Węgrami, które zajmują drugie miejsce – zakładając, że Anglia jest gotowa do pokonania dystansu i zdobycia kwalifikacji z normalną łatwością – w przyszłym tygodniu Albania ma duży potencjał do podjęcia kroków w kierunku zdobycia pierwszego miejsca na świecie. Finały pucharowe.

Po tygodniowej wycieczce do stolicy Polski, Eddie RygaMężczyźni z węgierskiej drużyny, którzy latem występowali w tak zwanej „grupie śmierci”, a następnie skromna drużyna San Marino, będą gospodarzami piątego i szóstego spotkania z całego procesu.

Wygrana 2:0 z Samarines zakończyła pierwszy okres kwalifikacyjny dla Schibungatu (jako Polska, „Orły”) po trudnym zwycięstwie w Andorze i przewidywalnej porażce z Anglikami w marcu.

Wciąż czekając na nieuchwytny debiut w światowej piłce nożnej po dziesięcioleciach bezskutecznych prób, Reja zachował to, co było, organizując letni obóz treningowy, podczas którego jego drużyna rozgrywała mecze towarzyskie z Czechami i Walią – przegrywając z tym pierwszym i kontynuując wytrzymać. Ten ostatni do negatywnego remisu w Cardiff.

W tym tygodniu były trener Lazio – wybitny europejski mąż stanu w wieku 75 lat – spodziewa się lepszych prognoz od swoich napastników niż w ostatnich pięciu meczach, ponieważ drużyna miała trudności ze zdobyciem gola w niektórych narodach niższej rangi. na planecie.

Możliwość przywołania rozgrywającego Empoli Nadim Bjarmi Powinien pomóc Albanii w tym względzie, ponieważ będzie mógł stworzyć możliwości dla przywódców po tym, jak na początku tego tygodnia pozwolono im zmienić lojalność ze Szwajcarii.

Eliminacje do Mistrzostw Świata Polska – Kształt Europy:

Model polski (wszystkie zawody):

Albania Eliminacje Mistrzostw Świata – kształt Europy:

Format Albanii (wszystkie zawody):


Wiadomości zespołu

Trener Polski Paulo Sousa 16 czerwca 2021 r.© Reuters

Przed intensywnym okresem decydujących akcji, Paulo Sousa doznał wielu kontuzji, które pozbawiły go możliwości wspierania napastnika Roberta Lewandowskiego. Nie tylko ma machinacje Neapolu Piotr Zełenski Wykluczono go z kontuzją kolana, ale Krzysztof Piątek Nadal jest nieobecny w akcji z powodu kontuzji kostki, która spowodowała, że ​​nie trafił na Euro.

READ  Sports Digest: Manchester City pokonał Arsenal

Ponadto były napastnik Leicester City Bartosz Kapostka Nieobecny przez długi czas, po tym, jak zerwał więzadło krzyżowe podczas świętowania wspaniałego gola indywidualnego w eliminacjach Ligi Mistrzów, skacząc do kibiców Legii Warszawa, powodując skręcenie kolana.

Ponadto Leeds United Matthews Klitsch Opuścił niedzielny mecz Premier League w Burnley po tym, jak uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 i nie spotkał się z drużyną, więc Carol Linetti I Jakub Moder Możesz zostać poproszony o rozpoczęcie, podczas gdy Karol Soederski Z góry linki z Lewandowskim.

Z drugiej strony Albania wzmocniła swoją dywizję kreatywną, a Nedim Bajrami wygrał prawo do zmiany reprezentacji narodowej po tym, jak Sąd Arbitrażowy ds. Sportu uwzględnił odwołanie od odmowy FIFA na początku tego roku. Utalentowany 22-latek reprezentował szwajcarskie drużyny od poziomu młodzieży do poziomu poniżej 21 lat, ale jest teraz gotowy do debiutu w Albanii od samego początku.

Turyn Etret Berisha Ogólnie rzecz biorąc, otrzymał skinienie w bramce na rezerwie Lazio Tomasz Strakosza Czwartek preferuje Eddie Riga z innym kwartetem z Włoch – Pan HisageI Klejnot BeratI Ardyjski Ismajli I Marash Kumbula Mają pojawić się w tylnej grodzi dla zwiedzających.

podczas, Sokół Jikalici Strzelił jedynego gola Albańczyków w meczach towarzyskich po sezonie i prawdopodobnie wystartuje z przodu.

Możliwy skład startowy dla Polski:
szczęśliwy; Bereszyński, Glik, Bednarek, Rybus; Krechowiak, Moder, Linetti; Joswiak, Świderski; Lewandowski

Możliwy startowy skład Albanii:
Breisha. Cumbula, Djamsity, Esmaglei; Hisage, Gasola, Abrashi, Lacey; Roszi, Bjrami; Jikalici


SM słowa zielone tło

Mówimy: Polska 2-1 Albania

Powrót Lewandowskiego do play-offów to ogromny plus dla Polski przed wznowieniem, ale Albania to poważna propozycja pod okiem znakomitego i szanowanego trenera – z dużym doświadczeniem Serie A także wśród kadry.

Goście są gotowi docisnąć Polaków do granic możliwości, ale wyraźna różnica jakościowa w szerokości listy bramek powinna zadecydować o bliskim spotkaniu na korzyść gospodarzy.

READ  Nick Kyrgios pokonuje Stefanosa Tsitsipasa

Najlepsza wskazówka

Nasi Expert Advisors Partnerzy w Sporita.pl Oczekują w tym meczu ponad 1,5 gola. Kliknij tutaj Dowiedz się, czego jeszcze możesz się spodziewać po tej grze i poznaj więcej wypróbowanych i przetestowanych porad piłkarskich.Ponad 1,5: dane


ID: 461647: 1false2false3false: QQ::z pulpitu db: LenBod: collection12871: