Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Kyle Sandilands nazywa Paraolimpiadę „przerażającą”

Szoku sportowiec Kyle Sandilands został skrytykowany po wygłoszeniu obraźliwych komentarzy na temat paraolimpijczyków na żywo.

Szoku zawodnik Kyle Sandilands określił Paraolimpiadę jako „przerażającą” po tym, jak zobaczył zawodnika w skoku wzwyż, który chybił dywanu, a piłkarze rzucają się „na ziemię jak kiełbaski” – i zostali za to skrytykowani.

Gospodarz KIIS FM zapytał swoich kolegów z drużyny, czy oglądali mecze w środę rano tuż przed godziną 7 rano. Żartował też, że piosenka „Shake it off” na stacji metra powinna być piosenką przewodnią do gier.

„Oglądałeś Olimpiadę Specjalną, to okropne” – powiedział na żywo.

„Widziałem biednego człowieka, który pobiegł do skoku wzwyż i skręcił w prawo, ponieważ był niewidomy i upadł na tyłek na ziemię.

„Wtedy, kiedy grali w piłkę nożną, myślałem, że niewidomi żartują? Rzucają się na ziemię jak kiełbaski, aby odeprzeć piłkę. „

Senator Gordon Steele z Partii Zielonych skrytykował komentarze.

„Komentarze Kyle’a są nienawistne, ignoranckie i zdolne” – powiedział news.com.au.

„Od dawna opowiada się za nienawiścią, a te komentarze są bolesne dla osób niepełnosprawnych. Musi wyciągnąć głowę i przeprosić naszych sportowców i społeczność osób niepełnosprawnych.

„W naszej społeczności nie ma miejsca na umiejętności, a te komentarze są najnowszym przykładem tego, dlaczego Kyle został zwolniony ze swoich ról transmisyjnych”.

Olimpiady Specjalne to także inne zawody niż Paraolimpiada.

Australia zajmuje obecnie ósme miejsce w rankingu medalowym, a widzowie uronili łzy w środowy wieczór po półfinałowym zwycięstwie tenisisty Dylana Alcotta.

30-latek pokonał holenderskiego nastolatka Nilsa Finka w meczu, który określił jako najlepszy mecz w jego życiu.

Pod koniec meczu maratonu, który trwał prawie trzy godziny, Alcott przeszedł na stronę siatki przeciwnika, zanim znużona para zajęła się namiętnym uściskiem.

To właśnie takie chwile zdobyły miliony na całym świecie.

READ  Krykiet 2022: złamana noga Johnny'ego Bairstowa, zdjęcia kontuzji, wypadek golfowy, krykiet w Anglii, wiadomości

I chociaż Sandylands przyznał, że kocha „ducha zawodów”, uderzył prezentera wiadomości Brooklyna Rossa, który powiedział, że niepełnosprawni sportowcy robią więcej niż zdrowi sportowcy.

„Możesz być miły dla niepełnosprawnych (sportowców), ale nie musisz ich porównywać do pełnosprawnych. Nie musisz ich wychowywać, aby byli lepsi od pełnosprawnych.”