Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podgląd: Polska vs Rosja – prognozy, wiadomości drużynowe, składy –

Sports Mole podsumowuje wtorkowe międzynarodowe towarzyskie starcia między Polską a Rosją, w tym prognozy, wiadomości o drużynach i potencjalne składy.

Polska I Rosja Kontynuują przygotowania do meczu Euro 2020 we wtorek wieczorem we Wrocławiu w międzynarodowym meczu towarzyskim.

Podczas gdy oba kraje wizualizują swoje szanse na awans do fazy pucharowej w przyszłym miesiącu, każdy z nich przegrał trzy z ostatnich pięciu meczów.


Podgląd meczu

© Reuters

Pomimo skierowania Polski do eliminacji Euro 2020 za prezydentury, Jerzy Przechik Został zastąpiony przez Paulo Souza Na początku 2021 roku był to zaskakujący wybór, biorąc pod uwagę, że Portugalczycy niewiele zrobili przez przyzwoity okres w Fiorentinie kilka lat wcześniej.

Jednak Sousa rozpoczął swoją misję w bunkrze w nieco obojętny sposób, zremisując 3: 3 na Węgrzech, zanim został pokonany przez Anglię na Wembley po remisie do 85. minuty.

Chociaż jest jeszcze czas na zakwalifikowanie się do mistrzostw świata w 2022 roku, Polska ma niewielki rozpęd, zmierzając do grupy obejmującej Hiszpanię, Szwecję i Słowację.

Oczekuje się, że Eagles awansują do fazy pucharowej, ale ich największe zwycięstwo od wznowienia meczów we wrześniu to zwycięstwo z Bośnią i Hercegowiną.

Z dobrej strony, Robert Lewandowski Od czasu powrotu do zdrowia po kontuzji kolana, która mogła zagrozić jego udziałowi w rozgrywkach, rozegrał trzy mecze dla Bayernu Monachium.

Trener Rosji Stanislav Cherchesov podczas treningu do Pucharu Euro 2020 20 maja 2021 roku© Reuters

Rosja staje przed podobnym dylematem po trzech porażkach z równorzędnym rywalem od połowy listopada.

Stanislav Cherchesov Będzie zadowolony z sześciu punktów zdobytych w pierwszych trzech eliminacjach do Mistrzostw Świata, ale porażka na Słowacji po raz kolejny pokazała słabości zespołu.

Tylko dwa czyste konto zanotowano w 11 meczach, w tym na Węgrzech i poza nią w Mołdawii.

Artem Dziuba W ostatnich trzech meczach strzelił cztery gole, a kapitan reprezentacji Rosji rozszerzył swój imponujący rekord strzelecki dla swojego kraju do 29 bramek z zaledwie 50 meczów.

READ  Zawodnicy strefy kwalifikują się do stanu w drugiej lidze | Wiadomości, sport, praca

Forma Polski (wszystkie rozgrywki):

Forma Rosji (wszystkie rozgrywki):


Wiadomości drużynowe

Rosyjscy piłkarze oklaskują kibiców po meczu 27 marca 2021 roku© Reuters

Trudno przewidzieć dwa początkowe składy, ponieważ każdy menedżer musi brać pod uwagę obciążenie zawodnikami.

Lewandowskiemu może zostać przyznane pierwsze 45 minut w ataku Polski, ale legendarny napastnik prawie na pewno nie rozegra pełnych 90 minut.

Matthews Klitch Mógł zacząć po odpoczynku przed ostatnimi meczami Leeds United w Premier League, zastępując Napoli Piotr Zelensky Kto brał udział w 47 meczach dla Napoli w tym sezonie.

Cherchesov może dać jedenastemu zawodnikowi, który pokonał Słowację, kolejną szansę na zaimponowanie mu, ruch, którego będzie świadkiem. Denis Cheryshev Został wybrany tylko spośród alternatyw.

Alexander Sobolev Będzie też miał nadzieję, że wystartuje w ostatniej tercji wcześniej Zemaltdinov podniósł.

Potencjalny skład startowy Polski:
szczęśliwy; Helik, Glik, Bednarek; Bereszyński, Klich, Krychowiak, Moder, Rybus; Melik, Lewandowski

Potencjalny skład wyjściowy Rosji:
Shounen. Semenov, Dzhikaya, Kudryashov; Fernandez, Koziaev, Ozdoyev, Golovin, Zhirkov; Sobolev, Dziuba


SM słowa zielone tło

Mówimy: Polska 2-1 Rosja

Chociaż wynik tych zawodów niekoniecznie jest ważny, obaj menedżerowie będą chcieli wrócić na właściwą drogę. Spodziewamy się rywalizacji we Wrocławiu, ale gospodarze są lepiej przygotowani do zwycięstwa.


Najważniejsza wskazówka

Nasi eksperci-mentorzy partnerzy pod adresem Sporita.com Spodziewają się wygrać u siebie w tym meczu. Kliknij tutaj Aby zobaczyć, jakich innych rzeczy oczekują w tej grze i po więcej wypróbowanych i przetestowanych wskazówek piłkarskich.Główna wygrana: dane


ID: 449504: pamięć podręcznaID: 449504: 1false2false3false: QQ :: Z pulpitu db: LenBod: Restore: 8761: