Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najnowsze wiadomości Covid, nowe torby Victoria, runda 12, długość zamka, komentarze Jeff Kennett

Prezydent Hawthorn i były premier Wiktorii Geoff Kennett obawiał się, że blokada stanu zostanie przedłużona „na kilka tygodni”, ostrzegając, że może to oznaczać, że sezon AFL „zmierza w kierunku pewnego opóźnienia”.

Victoria przechodzi obecnie czwartą blokadę na COVID-19, z dziewięcioma nowymi lokalnie pozyskanymi przypadkami zarejestrowanymi w ciągu ostatnich 24 godzin, z których sześć zostało już zgłoszonych wczoraj.

Z TH Runda 12 AFL ma przenieść wszystkie międzystanowe igrzyska wiktoriańskie, Powiedział Kennett, na najbliższą przyszłość ligi mogą mieć wpływ ostrzejsze ograniczenia graniczne niż reszta kraju.

Obejrzyj sezon Toyota AFL Premierhip 2021. Każdy mecz z każdej rundy jest transmitowany na żywo w Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Posłuchaj najnowszej wersji FOX FOOTY PODCAST poniżej lub kliknij ZAPISZ SIĘ DO ITUNES lub Spotify

„Myślę, że prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do końca tego tygodnia, aby zobaczyć, czy Victoria przedłuży swoją blokadę, zwłaszcza jeśli Nowa Południowa Walia zamknie swoje granice przed podróżami do Wiktorii” – powiedział. Sen śniadanie.

„Jeśli tak się stanie, myślę, że jest prawie niemożliwe, aby NFL mógł kontynuować swój sezon w tej chwili, ponieważ jesteśmy wszędzie tak uwięzieni. To sprawia, że ​​jest to bardzo, bardzo, bardzo trudne.

– Jestem pewien, że zawodnicy i kierownictwo klubu zrobią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać ten sezon przy życiu, ale obecnie wyzwanie dla NFL jest znacznie poważniejsze niż w zeszłym roku i myślę, że należy rozważyć wszystkie opcje. “

Podczas gdy Kennett nie był w stanie potwierdzić, czy blokada stanu zostanie przedłużona po 3 czerwca, ujawnił korespondencję z „bardzo dobrym źródłem”, wskazującą, że jest to na kartach.

Powiedział: „Otrzymałem wczoraj wieczorem wiadomość wskazującą, że okres zamknięcia może trwać kilka tygodni, co jest przerażające, jeśli jest poprawne”.

READ  Komety odpychają Amrixa na drodze; Atak Whitesboro wyprzedza New Hartford. Holenderska patentowa softball dominuje w Clinton

„Jeśli tak jest, nie widzę na razie możliwości kontynuacji sezonu. To znaczy, zastanawiam się, czy zmierzamy w kierunku jakiegoś przesunięcia”.

„Powiedziano mi, że data wygaśnięcia została mi opisana jako liczba tygodni… Powiedziano mi w czwartek:„ Nie mogę uwierzyć, że będą czekać tak długo, dlatego zastanawiam się, jakie informacje otrzymałem, mimo że pochodzi z bardzo dobrego źródła ”.