Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Podróż życia zabierze Cię na sześć kontynentów i 40 krajów

Podróż życia zabierze Cię na sześć kontynentów i 40 krajów

Najtańszy pokój na rejsie kosztuje 91 499 dolarów za osobę. —rssc.com

Regent Seven Seas Cruises ogłosił rejs swojego życia obejmujący sześć kontynentów, 40 krajów i 73 obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

W trakcie 20-tygodniowego rejsu statek zawita do 71 portów z przystankami na Bali, Sydney i Bombaju.

Najtańszy pokój na rejsie kosztuje 91 499 dolarów za osobę. Z kolei Regent Suite, przeznaczony dla dwóch osób, kosztuje 839 999 dolarów na gościa, co daje kwotę 1,7 miliona dolarów.

Zaprojektowany z najlepszego marmuru apartament wyposażony jest w kryształowe żyrandole, ręcznie robione wazony, niestandardowy fortepian Steinway Grand Maroque autorstwa Dakoty Jackson i dwie rzadkie oryginalne litografie Pabla Picassa.

Mieszkańcy luksusowego apartamentu otrzymają także lokaja, w pełni wyposażony bar oraz dostęp do prywatnej jadalni.

Na tym nie kończy się traktowanie VIP; Pasażerowie apartamentów otrzymają także bilet lotniczy pierwszej klasy do dowolnego miejsca, zarówno krajowego, jak i międzynarodowego, a także dostęp do samochodu osobowego, kierowcy i przewodnika w każdym porcie.

„Linia wycieczkowa spotkała się z dużym odzewem od czasu ogłoszenia rejsu na początku tego tygodnia, a potencjalny pasażer cieszył się dużym zainteresowaniem wartym 1,7 miliona dolarów pakietem Regent Suite” – twierdzi Andrea DeMarco, prezes Regent Seven Seas Cruises.

READ  Na Goydera wywierana jest presja przed wystąpieniem w Senacie