Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Półfinały Wimbledonu 2021: Barty gra z Pliskovą w finale po zwycięstwie Kerbera – tak się stało! | sport

Minęło kilkadziesiąt lat, odkąd Bjorn Borg długo chodził po tych stadionach, a Szwed był śledzony przez legiony młodych fanów w sposób, który może być niemożliwy w tych czasach wysokiego bezpieczeństwa. Jednak wczoraj paparazzi szukali wielkiego człowieka, ponieważ jego syn, Leo, kontynuował poszukiwania w juniorach.

Na nieszczęście dla Snappera nie było ani śladu Bjorna. Na nieszczęście dla Leo łatwo przegrał 6-1, 6-2 z Czechem Petrem Vojtkiem. Mówi się, że 18-letni Borg, który dopiero zaczyna przechodzić do Senior Tour, doznał kontuzji nogi, co nie pomogło.

Nazwa Borg ma długą drogę i jeśli pozwala na to kondycja, nastolatek wkrótce rozpocznie swój pierwszy start w ATP Tour. W przyszłym tygodniu spróbuje zakwalifikować się do Nordea Open na ojczystej ziemi w Bastad; Dwa tygodnie później zagra w turnieju Challenger Tour w Poznaniu, otrzymując w głównym losowaniu dziką kartę.

Joe Salisbury był rozczarowany, ponieważ Brytyjczyk przegrał półfinał gry podwójnej mężczyzn z Rajivem Ramem, przegrywając 7-6 (6), 6-3, 6-7 (2), 7-6 (5) przez No. 1 Seeds, Nicola Miktic i Matt Pavic z Chorwacji.

Jordan Withey odniosła oszałamiające zwycięstwo w turnieju singli kobiet na wózku inwalidzkim, pokonując zwycięzcę 2019 roku Anik van Kot z Holandii 6:2, 6:0. „Jestem trochę zmęczona przegraną w pierwszej rundzie Wielkiego Szlema” – powiedziała. Natomiast czołowa rozstawiona Didi de Groot zmierzy się dzisiaj w półfinale.

18-letnia Brytyjka Alicia Dudney pokazała, że ​​w drużynie kobiet pojawiło się więcej talentów, wygrywając kolejne mecze, by dotrzeć do ćwierćfinału gry pojedynczej dziewcząt. Simon Cambers

READ  Graham Reed mówi, że ważne jest, aby Indie grały w wysokiej jakości gry treningowe przed Event-Sports News, Firstpost