Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska drużyna piłkarska Wisła Kraków rozszerzyła swoją działalność e-sportową, podpisując kontrakt z Dota 2

Kolejna duża organizacja sportowa rozszerza swoją działalność e-sportową do Dota 2Wraz z podpisaniem przez polski klub piłkarski Wisła Kraków nowego składu, rozpocznie się rywalizacja o nadchodzące wydarzenia.

To był ruch w pracach już od jakiegoś czasu, ale organizacja chciała się upewnić, że ma odpowiednią grupę graczy współpracujących ze sobą, zanim faktycznie ich podpisze.

W sumie Wisa Kraków Wisła All in! Igrzyska Krakowskie kropka Drużyna składa się z pięciu graczy, z których wielu współpracowało wiele razy, aby rywalizować w ostatnich wydarzeniach i play-offach, menedżera i komentatora/gospodarza.

  • Natan „Egzotyczny_Jeleń” Michalewicz
  • Marcel „Eiken” Hołowienko (kapitan)
  • Kuba „Jacob” Staniszewski
  • Marcin „Molex” Bucky
  • Jednak Patrick „Crash”
  • Michał „Guerilla” Dziwak (reżyser)
  • Tomek Boris „Bandyta” (prowadzący)

Wszyscy gracze i załoga z Polski, a także najbardziej ograniczony członek zespołu, Exotic_Deer, grali w kilku silnych grupach, takich jak Team Kinguin i Let’s Do It w 2018 roku. Ekken będzie pełnił funkcję kapitana drużyny, gdy będą pracować, aby zarobić trochę pod nowym szyldem.

„Cieszymy się, że Wisła Kraków wzięła nas pod swoje skrzydła”. Ekin Powiedziała. „Czujemy, że ta więź z organizacją będzie czymś wyjątkowym. Na pewno pomoże pchnąć polską scenę w górę, a co za tym idzie wstrzyknąć Polaków Dota 2 Fani. Wierzymy, że mamy potencjał, motywację, a przede wszystkim wierzymy, że możemy wiele osiągnąć.”

Przed tym przeprowadzką Wisła Kraków odniosła względny sukces CS: GO Lista kpt. Grzegorza „SZPERO” Dziamałka i kilku FIFA gracze. Teraz organizacja ma nadzieję zapewnić większą stabilność dla kropka Scena w Polsce, jednocześnie rywalizując z najlepszymi zespołami i rozwijając markę.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że możemy stworzyć kolejny oddział w naszych strukturach” – Huska Kraków Dyrektor Sprzedaży i Esportu Misko Schapuz Powiedziała. „Mamy też nadzieję na pozytywne ożywienie sceny w Polsce Dota 2Stajemy w zgodzie ze światowymi markami, takimi jak PSG czy AS Monaco – miejmy nadzieję, że wkrótce się z nimi spotkamy! „

Według kierownictwa zespół został już wspólnie przeszkolony w obiektach zespołu i w niedalekiej przyszłości wyda pewne treści, przygotowując się również do rywalizacji w niektórych nadchodzących wydarzeniach.

READ  Finał Euro 2020: analizy, filmy, prognozy, podsumowania