Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Manika Batra opuściła skład Indii na Mistrzostwa Azji TT

Gwiazda wioślarstwa, Maneka Batra, w środę opuściła drużynę Indii na Mistrzostwa Azji, które rozpoczną się 28 września w Doha, po tym, jak nie wzięła udziału w obowiązkowym obozie narodowym w Sonpat.

Pod nieobecność światowego 56. Sutita Mukherjee, 97. miejsce, poprowadzi drużynę kobiet. Pozostali członkowie to Ayeka Mukherjee (miejsce 131) i Archana Kamath (132).

Weteran Charath Kamal (33. miejsce) poprowadzi wyzwanie mężczyzn wraz z Ji Satyan (38), Harmeet Desai (72), Manaf Thakkar (134) i Sanil Shetty (247).

Power House China nie weźmie udziału w imprezie, budząc nadzieje na medale w męskiej rywalizacji drużynowej. Odbędą się również rozgrywki singlowe i deblowe.

Indyjski Związek Tenisa Stołowego wyjaśnił, że żaden gracz, który nie weźmie udziału w obozie, nie będzie brany pod uwagę przy selekcji. Drużyna została wybrana w środę, a następnie opublikowana na stronie TTFI.

Federacja wprowadziła obowiązek uczestnictwa w obozie po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Maneka poinformowała związek, że chciałaby kontynuować treningi ze swoim osobistym trenerem w Pune.

Zdobywca nagrody Khel Ratna wniósł również zarzuty o ustawianie meczów przeciwko trenerowi reprezentacji Sumidepowi Royowi, który poprosił o zorganizowanie meczu podczas kwalifikacji olimpijskich. TTFI powołało komisję śledczą do zbadania zarzutów.

Satyan, Desai i Suetha późno dołączyli do obozu narodowego z różnych powodów. Sathiyan grał w Polsce, Harmeet był w Niemczech, a Sutirtha miał gorączkę.

Drużyna mężczyzn: Manav Thakkar, Charath Kamal, Ji Satyan, Harmeet Desai, Sanil Shetty.
mąż mężczyzny: Sharath Kamal i J. satjan; Manav Thakkar i Harmeet Desai.
Drużyna kobiet: Sutita Mukherjee, Srija Akula, Ihika Mukherjee i Archana Kamath.
Mąż moich pań: Archana Kamath i Śrija Akula; Sutita Mukherjee i Ehika Mukherjee.
Mieszane deble: Manav Thakkar i Archana Kamath; Harmit Desai i Srija Akula