Polska odpycha Struthersa |  Wiadomości, sport, praca

Polska odpycha Struthersa | Wiadomości, sport, praca

Reporter Photo/Michael Seacole Dom Pagano z Polski szuka przestrzeni, w której mógłby konkurować ze Struthersem.

Struthers – Mecz Poland Bulldogs kontra Struthers Wildcats dobiegł końca, ale Polska była w stanie zapewnić sobie decydującą bramkę w dogrywce i w piątkowy wieczór zapewnić sobie zwycięstwo 28-27 nad Wildcats.

Długie przejazdy i trudne mecze podsumowały większą część pierwszej połowy obu drużyn.

Pierwsi uderzyli Bulldogs.

Po długiej pierwszej akcji meczu zakończonej faulem Struthersa, Polska objęła prowadzenie na własnym 47 jardzie.

Bulldogs nie spieszyli się, schodząc po boisku. Polska w początkowej akcji ofensywnej objęła pierwsze prowadzenie w meczu, gdy rozgrywający Dom Pagano po biegu z 6 jardów przekroczył linię bramkową i na 4:45 przed końcem pierwszej kwarty zespół Bulldogs prowadził 7:0.

Pagano był liderem swojego zespołu przez cały mecz. Trener Polski Tom Pavlanski nie był zaskoczony występem pomocnika.

„Dom to naprawdę dobry rozgrywający i nie zaskoczył nas dzisiaj” – powiedział Pawlanski. „Dom, podobnie jak jego koledzy z drużyny, zwłaszcza starsi koledzy z drużyny, pasjonuje się grą i pasjonują się sobą nawzajem. Mają dużo pewności siebie”.

Po dwóch bezbramkowych atakach, po jednym przez każdą drużynę, następni byli Wildcats, którzy zdobyli bramkę.

Po tym, jak w poprzedniej akcji Bulldogs zdobyli trzy punkty, ofensywny Struthers zdobył bramkę w jednej akcji. Rozgrywający Jason Dukes połączył się z Devinem Brahamem po podaniu z 56 jardów i na początku drugiej kwarty zremisował 7:7.

Ważna druga kwarta Abrahama jeszcze się nie skończyła.

Podczas pierwszej ofensywnej jazdy Wildcats po wielkim przyziemieniu wjechali głęboko na terytorium Bulldogs. Jednak obrona Polski była silna, co zmusiło Struthersa do zajęcia czwartej i krótkiej pozycji na linii 10 jardów Bulldoga.

Struthers złapał przerwę, gdy członek polskiej linii defensywnej wskoczył do strefy neutralnej przed snapem, po czym oddał Wildcats piłkę na linii 4 jardów Bulldogs po nowej serii upadków.

READ  Była gwiazda Manchesteru United Nani podpisuje kontrakt z Melbourne Victory w A-League | Zwycięstwo w Melbourne

Wildcats wykorzystali sytuację, gdy Braham wprowadził piłkę do pola punktowego, zwiększając prowadzenie Struthersa do 14-7 przy czasie 4:35 w drugiej kwarcie.

Braham prowadził swój zespół w przyłożeniach. Trener Struthers, John Bayock, powiedział, że Braham był liderem zespołu.

„Jest wybitnym graczem we wszystkich aspektach gry” – powiedział Bayock. „Zespoły specjalne, atak i obrona”.

Choć pod koniec pierwszej połowy Wildcats nabrali tempa, Polska nie zachwiała się.

Bulldogs zakończyli połowę, maszerując 57 jardów po boisku, kończąc podwyżkę po przyłożeniu z jednego jarda przez Pagano i do przerwy remisując 14-14.

W trakcie meczu Polska kilka razy przegrywała z powodu spadku, ale zdołała wrócić. Pawlanski uważa, że ​​jego zespół wykazał się determinacją.

„Nasze dzieci naprawdę dobrze radzą sobie z przeciwnościami losu” – powiedział Pavlansky. „Kiedy stajesz w obliczu przeciwności losu, zawsze masz dwie możliwości, a nasi chłopcy zdecydowali się trzymać razem, grać mocniej i grać dla siebie nawzajem”.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnej obrony i poważnych błędów obu drużyn.

W połowie trzeciej kwarty, po długiej akcji Brahama, Wildcats zmarnowali okazję do zdobycia gola po tym, jak Polska odzyskała porażkę Struthersa.

W następnej przejażdżce Bulldogs nie radzili sobie dużo lepiej. Polska odbiła piłkę i oddała ją Wildcats na 47 jardzie.

Po porażce z Polską Struthers odzyskał prowadzenie 21-14 po biegu z 27 jardów autorstwa Dukesa na nieco ponad minutę przed końcem trzeciej kwarty.

Bulldogs rozpoczęli czwartą kwartę golem Cole’a Fultona z biegu z 2 jardów i na regulaminowe 10:00 przed końcem meczu zremisowali 21:21.

Struthers po raz kolejny polegał na biegowej grze Brahama i Anthony’ego Carterów, aby poprowadzić swoją ofensywną jednostkę po boisku.

W czwartej kwarcie Wildcats dotarli do linii 15 jardów Polski, tracąc około siedmiu minut do końca meczu.

READ  Western Bulldogs vs Gold Coast Suns Konferencja prasowa Luke Beveridge, Aaron Naughton, zaciśnięte usta, osiągnąć

Jednak Wildcats ponownie stracili piłkę, a Bulldogs odzyskali siły na własnej linii 15 jardów.

W pierwszym zagraniu kolejnego przejazdu Polski Pagano po podaniu z 35 jardów połączył się z Fultonem, aby dać Bulldogs piłkę na terytorium Struthers.

Bulldogs skierowali piłkę na linię 19 jarda, a kopający Jas Stefancin popisał się potencjalnym zwycięskim rzutem z gry z linii 19 jarda.

Po przerwie dla obu drużyn Stefansen okrążył słupki bramkowe i wydawało się, że Bulldogs oddali czysty strzał i punt, ale po wygaśnięciu regulaminu kopnięcie spłynęło w lewo.

Obie drużyny przystąpiły do ​​dogrywki przy wyniku 21:21.

Polska rozpoczęła dogrywkę od pierwszej okazji do zdobycia bramki 20 jardów od pola punktowego.

Bulldogs szybko objęli prowadzenie 28-21, gdy Pagano na krótkim ekranie połączył się z Dannym Nittolim.

Na okazję Wildcats do zdobycia gola Braham odpowiedział biegiem z jednego jarda na przyłożenie i było 28-27.

Zamiast próbować zremisować dodatkowym punktem, Wildcats zdecydowali się na dwupunktową konwersję i zwycięstwo.

Jednak po próbie błędny rzut karny sprawił, że Wildcats z powrotem znaleźli się na linii 9 jardów.

Gdy mecz był już rozstrzygnięty, Struthers podniósł piłkę do rezerwowego pomocnika Najera Howarda. Następnie Howard podał piłkę do Dukesa znajdującego się obok niego na zapleczu, a Dukes rzucił się na jego lewą stronę i wystrzelił piłkę w pole punktowe, ale piłka upadła niekompletna, przypieczętowując zwycięstwo Bulldogs 28-27.

„Nasi chłopcy grali dalej, chłopaki Struthersa grali dalej, to był świetny mecz” – powiedział Pavlanski. „ Czapki z głów przed tymi chłopakami, trenerem Bayockiem i dzieciakami. Cóż za zakończenie, cóż za wspaniały, wspaniały mecz piłki nożnej w szkole średniej.

Bayuk powiedział, że jego zespół odrobi stratę, przygotowując się do rywalizacji w piłkarskich kwalifikacjach w przyszłym tygodniu.

Powiedział: „Wiemy, że słabo graliśmy ze świetną drużyną piłkarską. „Wiemy, że to pozytywna rzecz. Walczyliśmy z dobrą drużyną piłkarską, ustawiliśmy się w dobrych warunkach bramkowych i nadal potrafiliśmy walczyć do końca. Gra z tego typu zespołami na koniec sezonu przygotuje cię do play-offów.