Polska zachowała Lewandowskiego 1:1 z Rosją | Sporty

WROCŁAW, Polska (AP) – Polska wycofała się we wtorek z Robertem Lewandowskim 1:1 z byłymi rywalami z Rosją w gorącym meczu o mistrzostwo Europy.

W czwartej minucie Prismisla Frankowski wyszła za linię obrony Rosjan i rzuciła piłkę do Jacoba Schwarzeneggera, aby zdobyć swojego pierwszego gola w reprezentacji. Rosja wróciła na 21. miejsce, gdy Wiaczesław Karawiew, który z głębi strzelił dośrodkowanie Aleksandra Koło, przemknął w dal.

Lewandowski patrzył z rezerwowymi za trenerem Paulo Sousą, dając Bayernowi Monachium szansę na odzyskanie sił po burzliwym sezonie.

Wcześniej pomocnik Interu Mediolan Ivan Perisic strzelił gola w swoim setnym występie dla Chorwacji z remisem 1:1 z Armenią, urodzonym w Kolumbii pomocnikiem wyrównanym z poza pola karnego.

Chorwacja odniosła cztery zwycięstwa w 12 meczach w zeszłym roku, starając się odzyskać formę ze swojego biegu do finału Mistrzostw Świata w 2018 roku.

Pozostałe dwie drużyny Euro 2020 wróciły do ​​domu 1-1. Słowacja wystawiła linię testową na remis z Bułgarią. Kiedy Elgif Elmas opuścił Leeds, a dośrodkowanie Eskona Alyoskiego zostało wycofane, pierwsza w kwalifikacjach Macedonia Północna pokonała Słowenię, ale Słowenia pogłębiła dogrywkę.