Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Potwierdzone: Australia gości Australię w marcu

Subway Socceroos zabiorą do domu Australię po raz pierwszy od ich historycznego wyczynu na Mistrzostwach Świata FIFA w Katarze 2022™, kiedy będą gościć Ekwador na stadionie CommBank w Sydney w piątek 24 marca (20:00 czasu wschodniego) i na stadionie Marvel w Melbourne we wtorek , 28 marca (19:30 rozpoczęcie, rozpoczęcie, AEST) w ramach serii dwóch meczów „Welcome Home”.

  • Sydney i Melbourne są gospodarzami uroczystych meczów z Ekwadorem
  • Bilety zaczynają się od 10 USD dla dzieci, 15 USD dla ulgowych i 20 USD dla dorosłych.

Ponieważ większość Subway Socceroos wraca do swoich drużyn na całym świecie natychmiast po meczu 1/8 finału z Argentyną, marcowe FIFA International Window będzie pierwszym czasem, w którym drużyna będzie mogła wrócić do Australii, aby świętować z rodziną, przyjaciółmi i Fani.

„To, co Subway Socceroos osiągnęło w Katarze na boisku i poza nim, tworzy historię i naprawdę jednoczy naród, jak żadna inna drużyna, więc wspaniale jest, że australijscy fani piłki nożnej w końcu mają szansę świętować z drużyną na własnym terenie w tych dwóch meczach przeciwko Ekwadorowi” – ​​napisał na Twitterze dyrektor generalny Football Australia, James Johnson.„Częścią tworzenia odpowiedniego środowiska dla sukcesów reprezentacji narodowej jest dla nas powielanie mistrzowskiej piłki nożnej poprzez bardziej regularne granie z wyżej notowanymi przeciwnikami i zespołami światowej klasy.

„Ekwador to kolejna drużyna, która rywalizowała w zeszłorocznych finałach Mistrzostw Świata FIFA w Katarze i ma dobry rodowód w Pucharze Świata. Jest to następstwem naszego ogłoszenia z zeszłego tygodnia, że ​​Subway Socceroos zmierzy się z Anglią jeszcze w tym roku w październiku. Są to rodzaje meczów, które planujemy będzie starał się zapewnić drużynie narodowej Subway Socceroos na następne Mistrzostwa Świata FIFA i gdy drużyna zmierza w kierunku kolejnego Pucharu Azji.READ  Remis Eliminacje Euro 2024: Anglia w grupie z Włochami | wiadomości piłkarskie

„Podczas Mistrzostw Świata FIFA byliśmy świadkami niezrównanych scen dopingu w miejscach na żywo w całym kraju, na czele z Melbourne i Sydney, więc to dobrze, że te dwa miasta są gospodarzami tych meczów, ponieważ nie możemy się doczekać wspólnego świętowania.

„Football Australia pragnie podziękować zarówno rządowi Nowej Południowej Walii, jak i rządowi wiktoriańskiemu za nieustające wsparcie futbolu australijskiego i narodowych drużyn piłkarskich. Bez wieloletniego wsparcia zaangażowanych partnerów wydarzenia nie byłoby możliwe zorganizowanie tak międzynarodowego meczów” – podsumował Johnson.

Główny trener Subway Socceroos, Graham Arnold, powiedział, że ta seria spotkań jest okazją dla fanów australijskiego futbolu i piłki nożnej, aby w końcu wspólnie świętować osiągnięcia tej drużyny w Katarze.

„Wspaniale jest mieć okazję ponownie spotkać się jako zespół i zastanowić się nad tym, co osiągnęliśmy na Mistrzostwach Świata FIFA w Katarze” – powiedział Arnold.

„Przez cały czas trwania Mistrzostw Świata FIFA widzieliśmy niesamowite wsparcie, jakie drużyna otrzymywała w Australii i nie możemy się doczekać, aby w końcu wspólnie świętować”.Grahama Arnolda

W zależności od dostępności, Arnold planuje wystawić drużynę podobną do tej, która reprezentowała Australię z takim wyróżnieniem w Katarze, jednocześnie uznając, że ta seria stanowi również solidny test w parku dla Subway Socceroos, którzy chcą zakwalifikować się do Mistrzostw Świata FIFA . Puchar 2026 rozpocznie się w listopadzie przyszłego roku, a Puchar Azji rozpocznie się na początku 2024 roku.

„Wybór do tych dwóch meczów to nasz sposób na okazanie naszej wdzięczności za to, co zawodnicy poświęcili podczas eliminacji i za osiągnięcia w Mistrzostwach Świata. Jako kolejny bonus ci zawodnicy otrzymają pierwszą szansę zaimponowania sztabowi trenerskiemu i otrzymania czystego arkusza selekcyjnego jako przechodzimy do następnej rundy” – podsumował Arnold.

Minister Turystyki Nowa Południowa Walia Bena Franklina Powiedział, że mecz będzie świetną okazją dla fanów piłki nożnej do wspólnego kibicowania lokalnym bohaterom.

READ  Jolanta Kossevsky Armstrong | Wiadomości, sport, praca

„Sydney świętuje piłkę nożną w wielkim stylu, więc to wspaniale, że Subway Socceroos grają swój pierwszy mecz u siebie od mistrzostw świata w 2022 roku.TM „Tu, w Harbour City”, powiedział pan Franklin.

„Sydney zdecydowanie ogarnęła piłkarska gorączka i nie możemy się doczekać powitania zawodników, działaczy i fanów na stadionie Kombank na tym ekscytującym meczu”.Soccerros Wietnam

Nowa Południowa Walia Minister Sportu Alistera Henskinsa Powiedział, że Nowa Południowa Walia ma dużą bazę uczestnictwa i wsparcia dla piłki nożnej.

„Niedawno powitaliśmy Companc Matildas na Pucharze Narodów w Nowej Południowej Walii, a jeszcze w tym roku Sydney będzie gospodarzem największej liczby meczów ze wszystkich miast na Mistrzostwa Świata Kobiet 2023.TM Łącznie z finałem” – powiedział Henskens.

„Międzynarodowa piłka nożna jest w tej chwili na pierwszym miejscu w umysłach Sydney i Nowej Południowej Walii i to zaszczyt widzieć, jak nasze drużyny narodowe grają w naszym stanie, jednocząc fanów podczas świętowania i inspirując graczy na wszystkich poziomach i z różnych grup demograficznych”.

Wiktoriański minister turystyki, sportu i ważnych wydarzeń Steve’a Dimopoulosa Powiedział: „Melbourne jest gotowe gościć australijską drużynę narodową w ich meczu u siebie przed wypełnionym stadionem Marvela, dając fanom szansę kibicowania drużynie, która osiągnęła najlepszy w historii występ Australii na Mistrzostwach Świata FIFA”.

„Nasz kalendarz wydarzeń flagowych jest pełen imprez zatrzymujących pokazy, które przyciągają gości do sportowej stolicy kraju, jednocześnie wspierając lokalne firmy i miejsca pracy”.Soccerros Wietnam

Bilety na Subway Socceroo Homecoming Series trafią do sprzedaży posiadaczom kont Soccer o godzinie 9:00 czasu wschodniego w piątek 3 marca 2023 r., a dla publiczności od godziny 9:00 czasu wschodniego w poniedziałek 6 marca 2023 r. Bilety będą zaczynać się od 10 USD dla juniorów. i 20 USD dla dorosłych z dodatkami zaczynającymi się od 15 USD.

READ  Gwiazda Anglii Matthie Cash z Aston Villi będzie mógł zagrać dla Polski, czekając na nowy paszport

Soccer Australia może potwierdzić, że 1 USD z każdego sprzedanego biletu na oba mecze zostanie przekazany CommBank Pararoos. CommBank Pararoos to australijska reprezentacja mężczyzn w piłce nożnej dla sportowców z porażeniem mózgowym, nabytym uszkodzeniem mózgu lub nabytymi objawami udaru mózgu.

Przeczytaj więcej: Jak kupić bilety Australia v Ekwador

SERIA SUBWAY SOCCEROOS WITAJ W DOMU – HARMONOGRAM MECZÓW

Mecz pierwszego dnia
Data: piątek, 24 marca 2023 r
Miejsce: Stadion Kombank, Sydney
Czas: 20:00 EST
Bilety: https://premier.ticketek.com.au
Transmisja: na żywo w 10 w Sydney i Melbourne, 10 Bold w Adelaide, Brisbane i Perth oraz w 10 Play i Paramount +.

Drugi dzień rozgrywek
Data: wtorek, 28 marca 2023 r
Gdzie: stadion Marvela, Melbourne
Czas: 19:30 czasu letniego wschodnioaustralijskiego
Bilety: https://www.ticketmaster.com.au/
Streaming: na żywo w 10 Bold, 10 Play i Paramount+