Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

OKTAGON MMA podpisuje umowę nadawczą z globalną platformą DAZN

OKTAGON MMA ma przyjemność ogłosić, że DAZN jest naszym nowym partnerem nadawczym na wielu głównych terytoriach międzynarodowych. DAZN jest światowym domem sportów walki, w skład którego wchodzi obecnie duża europejska organizacja OKTAGON MMA.

Umowa przewiduje, że najszybciej rozwijający się partner promocyjny MMA z największą na świecie globalną platformą transmisji sportowych w ciągu następnego roku znacznie rozszerzy nasz globalny zasięg. W rekordowym 2022 roku OKTAGON MMA miał największą łączną frekwencję ze wszystkich organizacji, które organizowały pokazy w Europie, niezmiennie przyciągając największe tłumy na całym terytorium.

Te niesamowite sceny, wzmocnione produkcjami na najwyższym poziomie, będą teraz transmitowane w DAZN na wybranych rynkach wraz z głównymi obiektami, takimi jak UEFA Champions League, NFL, La Liga, Formuła 1, UFC i World Championship Boxing.

DAZN OKTAGON MMA będzie transmitowany po raz pierwszy wraz z historycznym wydarzeniem OKTAGON 40, które odbędzie się 4 marca – inauguracją mistrzostw w wadze półśredniej Tipsport Gamechanger o wartości 1 miliona euro. Szesnastu wojowników reprezentujących piętnaście różnych krajów będzie rywalizować w prawdziwie międzynarodowej kategorii o nagrody pieniężne zmieniające życie.

Republika Czeska, Słowacja i DACH nie są objęte tym nowym układem nadawczym. Wszystkie wydarzenia pozostaną również dostępne w OKTAGON.TV na całym świecie.

Promotorzy OKTAGON MMA, Ondřej Novotný i Pavol Neruda, powiedzieli: „Jesteśmy bardzo dumni mogąc ogłosić współpracę z DAZN. Naszą misją jest pokazanie ludziom piękna MMA i sportów walki poprzez fascynujące historie i ekspozycję na światowym poziomie. Teraz, dzięki milionom widzów, łatwy dostęp do naszych wydarzeń na żywo, reality show i filmów dokumentalnych i seriali DAZN.

Miliony fanów na całym świecie dołączą do grona fanów rodziny OKTAGON. Czas nie mógł być lepszy. Rozpoczynamy największy projekt MMA w historii Europy, Ligę Mistrzów MMA – TIPSPORT GAMECHANGER. 16 najlepszych europejskich wojowników będzie walczyć w 5 turniejach o pulę nagród w wysokości 1 000 000 euro, a widzowie DAZN mogą dołączyć do nas w tej niesamowitej podróży.”

READ  State of Origin 2022, Game Three Late Mail, ostatnie składy drużyn i wiadomości o drużynach dla Game III z serii Ampol Origin

„DAZN jest bardzo podekscytowany, mogąc powitać OKTAGON na platformie” — powiedziała Veronica Diquatro, dyrektor generalny DAZN Global Markets. „Wraz z zapasami, boksem i innymi mieszanymi sztukami walki, DAZN szybko staje się światowym domem dla sportów walki”.

Ten rok zapowiada się na największy w historii OKTAGON MMA, z kilkoma interesującymi projektami w przygotowaniu, w tym wspomnianym już Tipsport Gamechanger o wartości 1 miliona euro, w którym do zgarnięcia będzie największa nagroda pieniężna w historii mistrzostw Europy MMA.

Organizacja rozwija się na arenie międzynarodowej, wchodząc na rynek Wielkiej Brytanii/Irlandii z naszym pierwszym wydarzeniem na żywo, które ma się odbyć pod koniec 2023 roku.

Z czasem zostaną ujawnione inne ekscytujące ogłoszenia, które poprowadzą nas dalej do naszego ostatecznego celu, jakim jest ustanowienie OKTAGON MMA jako uznanego europejskiego lidera w tym sporcie.