Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Potwierdzony przypadek COVID-19 wziął udział w meczu Collingwood-Port Adelaide w MCG

Niektórzy kibice, którzy uczestniczyli w niedzielnym popołudniowym meczu AFL między Collingwood i Port Adelaide w MCG, mogli być narażeni na COVID-19.

Wiktoriański Departament Zdrowia napisał we wtorek wieczorem na Twitterze, że jeden z dziewięciu pozytywnych przypadków był obecny na meczu i siedzi na ziemi w Wielkim Południowym Koloseum.

Tylko 23 415 fanów AFL wzięło udział w meczu, chociaż AFL pozwoliło na wypełnienie MCG do 85 procent z maksymalnej pojemności 100 024 wentylatorów.

Władze twierdzą, że kibic siedział w Dystrykcie 4, Poziom 1 od ziemi, a ci, którzy siedzieli w zatoce między M1 i M16 na swoim bilecie na mecz, skontaktują się bezpośrednio z Ministerstwem Zdrowia, z poradą, aby izolować, dopóki nie uzyskają wyniku negatywnego. .

Ładowanie

Powiedzieli, że nagrania CCTV zostaną przejrzane w celu ustalenia, czy zalecenia dotyczące izolacji będą musiały zostać zastosowane w innych obszarach.

Każdy, kto uczestniczył w meczu i wykazuje objawy COVID-19, jest proszony o izolację i przetestowanie.

Ministerstwo Zdrowia dodało, że AFL i MCC przeprowadziły symulacje dla tego scenariusza i że informacje kontaktowe są powiązane z danymi biletów za pomocą kodów QR.

Mapa miejsc siedzących na boisku do krykieta w Melbourne.
Śmigło znajduje się na odcinku pomiędzy M1 i M16 na niższym poziomie Wielkiego Południowego Pasu Startowego.(

MCG

)

Rozumie się, że przypadek uczestniczący w meczu jest jednym z dziewięciu potwierdzonych przypadków w obecnym klastrze koronawirusów.

Osiem przypadków zostało potwierdzonych we wtorek, z wszystkimi dziewięcioma zarejestrowanymi do tej pory infekcjami, rozłożonymi na trzy rodziny.

Potem przyszła wiadomość We wtorek wieczorem w całym Greater Melbourne zaostrzono ograniczenia.

Maski powinny być teraz noszone w pomieszczeniach przez dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Nakrycia głowy są obniżane na prywatnych spotkaniach, w których tylko pięć odwiedzających dziennie jest dozwolonych dla rodziny, podczas gdy imprezy plenerowe, takie jak pikniki lub grille, mają maksymalnie 30 osób.

Drugi incydent, który wpłynął na AFL

AFL został już dotknięty obecną epidemią Gracze i pracownicy Western Bulldogs są obecnie w izolacjiCzekam na negatywne testy COVID.

Pracownik klubu uczęszczał do centrum handlowego Highpoint na zachodnich przedmieściach Melbourne.

„Buldogi w pełni współpracowały z poradami (w zakresie testów i izolacji), w interesie publicznym, jakim jest zdrowie i bezpieczeństwo” – powiedział Bulldogs.

“Oczekuje się, że zawodnicy i personel będą mogli wrócić do treningów w środę, czekając z dnia na negatywny wynik testu.”

Pełniący obowiązki premiera Wiktorii James Merlino powiedział wcześniej, że rząd będzie potrzebował więcej czasu, aby zaapelować o więcej ograniczeń związanych z wydarzeniami sportowymi, a decyzja o uczestnictwie w meczach NFL w rundzie 11 i 12 nie została jeszcze podjęta.

READ  Holandia i Polska ledwo wygrywają Billie Jean King Cup | Sporty