Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Powrót TJ Perenary All Blacks satysfakcjonuje Iana Fostera; Jego gra wstępna NRL tego nie zrobiła

Ian Foster jest szczęśliwy, że TJ Perenara wrócił do All Blacks, ale był wściekły, że jego gra wstępna z ligą została rozegrana publicznie.

Perenara była Myślisz o przejściu na NRL z Sydney Roosters Grał w rugby w Japonii na początku tego roku, zanim zdecydował się na powrót do Nowej Zelandii.

Nie był dostępny w umowie na pierwsze trzy testy roku u siebie przeciwko Tonga i Fidżi, ale w poniedziałek Wybrany do składu All Blacks na Mistrzostwa Rugby.

TJ Perenara spędził pierwszą część tego sezonu grając w Japonii, a następnie odrzucił możliwość gry dla Kogutów w NRL.

Hannah Peters / Getty Images

TJ Perenara spędził pierwszą część tego sezonu grając w Japonii, a następnie odrzucił możliwość gry dla Kogutów w NRL.

„Tak naprawdę nie wiedziałem, czy TJ poważnie podchodzi do NRL, czy nie” – powiedział Foster. Rzeczy w poniedziałek.

Czytaj więcej:
* Na żywo: nazwa drużyny rugby All Blacks اسم
* Para władzy: Steve Hansen i Phil Gold przygotowują się do utworzenia najbardziej szanowanego sojuszu NRL
* Jak Wallabies planują obronić „strasznie przerażającą” czerwoną kartkę Mariki Koroibete na Bledisloe Cup Series
* „Mamy bardzo jasny pomysł”: Ian Foster zaaranżował skład All Blacks

„Nie byłem osobiście pod wrażeniem tego, że wydarzyło się to publicznie; zwróciłem mu uwagę, że nie podobał mi się pierwszy Big Black, który wyszedł i powiedział, że myśli o odejściu.

Myślę, że to wszystko jest częścią sztuczki negocjacyjnej, ale w końcu wróciło.

Foster powiedział, że był pod wrażeniem sposobu, w jaki 29-latek grał w Japonii w NTT Red Hurricanes, ale nadal będzie potrzebował więcej rugby, zanim All Blacks rozpoczną swoją kampanię w meczu Bledisloe Cup z Australią na Eden Park 7 sierpnia.

– Kiedy pojechał do Japonii, skupił się na nas – powiedział trener All Blacks.

“Dobrą rzeczą w obrońcach jadących do Japonii jest to, że chcemy szybko uporać się z obrońcami … obserwowaliśmy jego postępy tam i byliśmy bardzo zadowoleni z tego, co zobaczyliśmy w tej przestrzeni. Wiemy, że ma dziewięć meczów, silny obrońca, jest dobry z piłką, jest konkurencyjny Za bardzo, więc robi to dla nas od dłuższego czasu.

„To było miłe małe przypomnienie, aby powiedzieć: „Jesteś w tym dobry”, ale chcemy również upewnić się, że utrzymamy ten sprint w grze. Zdecydowanie skupił się na tym w Japonii i pomyślałem, że wykonał naprawdę dobrą robotę.

TJ Perinara od powrotu z Japonii gra w swoim północnym klubie w Borrero.

Rosa Woods/Personel

TJ Perinara od powrotu z Japonii gra w swoim północnym klubie w Borrero.

Foster powiedział, że Perenara grał w jakimś klubie rugby, ale prawdopodobnie zagra również dla Wellingtona w NPC – który zaczyna się na początku sierpnia – aby w pełni odzyskać prędkość, co oznacza, że ​​jest mało prawdopodobne, aby był zaangażowany w trzy testy przeciwko Wallabies w przyszłym miesiącu.

“Rozmawiałem z nim wczoraj – odkryliśmy, że gracze, którzy wrócili z Japonii, potrzebują bardzo mało czasu, aby osiągnąć pożądany poziom. Prawdopodobieństwo jest więc takie, że użyjemy do tego Wellington NPC przez tydzień lub dwa.”

Foster powiedział, że nie było łatwo włączyć Perinary do składu przed Finleyem Christiem, który początkowo pozostanie w zespole jako osłona.

„Byłem tym naprawdę poruszony za każdym razem بال [Chrsitie] był z nami.

„Naprawdę zrobił wszystko, o co go poprosiliśmy – a fakt, że nadal możemy go sprowadzić jako osłonę, gdy TJ gra z Wellingtonem, być może w tej pierwszej rundzie, daje nam ogromne zaufanie do Finlaya. Jest facetem, którego zostaniemy z nami, ponieważ uważamy, że ma przed sobą wspaniałą przyszłość”.

Foster powiedział, że Perinara nie będzie automatycznie postrzegany jako drugi pomocnik za Aaronem Smithem i przed Bradem Webberem.

Brydon Inor opuścił testy przeciwko Tonga i Fidżi, aby przejść operację zapalenia wyrostka robaczkowego.

Obrazy Getty

Brydon Inor opuścił testy przeciwko Tonga i Fidżi, aby przejść operację zapalenia wyrostka robaczkowego.

„Po prostu przyszedł jako jeden z trzech – zamierzamy przeprowadzać te oceny w miarę postępów”.

Pełen obrońca Brydon Enore, który opuścił testy przeciwko Tonga i Fidżi z powodu operacji zapalenia wyrostka robaczkowego, a także asystent Ufa Tongavasi, wracają po operacji kolana.

George Power pozostanie również w drużynie jako ochraniacz kontuzji Joe Moody’ego, który powrócił do drużyny, ale nie oczekuje się, że powróci do testowania rugby dopiero po serii Pucharu Bledisloe. Samisoni Taukei’aho również pozostaje z All Blacks jako okładka dla Asafo Aumua.

Drużyna Rugby All Blacks (z czapkami Wiek/Test w nawiasach):

napastnicy

prostytutki: Asafo Omoa (24 lata, Huragan/Wellington, 2), Dean Coles (34 lata, Huragan/Wellington, 76), Cody Taylor (30, Crusaders/Canterbury, 58)

rekwizyty: Nybo Laulala (29 lat, Blues/Hrabstwo Manukau, 31) Tyrell Lomax (25, Hurricane/Tasman, 8) Joe Moody (32, Crusaders/Canterbury, 50) Angus Tavao (31, Chiefs/Auckland, 16) Carl Tou inukuafe (28) ) , Blues/North Harbor, 18) Ofa Tuungafasi (29, Blues/Auckland, 39)

zamknięcie: Scott Barrett (27 lat, Crusaders/Taranaki, 42 lata), Brodie Retallick (30, Chiefs/Hawke’s Bay, 83 lata), Patrick Tuipulotu (28 lat, Blues/Auckland, 38), Tupou Vaa’i (21 lat, Chiefs/Taranaki, 4) , Samuel Whitlock (32, Crusaders / Canterbury, 125) – Kapitan

Luźni napastnicy: Ethan Blackader (26, Crusader/Tasman, 2), Shannon Friesel (27, Highlanders/Tasman, 14), Akira Ewan (26, Blues/Oakland, 4), Luke Jacobson (24, Chiefs/Waikato, 5), Dalton Papale (23, hrabstwa Blues/Manukau, 5), Ardie Savea (27, Hurricanes/Wellington, 50), Hoskins Sotutu (23, hrabstwa Blues/Manukau, 6)

ich plecy

połowa pleców: TJ Perinara (29 lat, Hurricanes/Wellington, 69 lat), Aaron Smith (32 lata, Highlanders/Manawatu, 99), Brad Weber (30, Chiefs/Hawk Bay, 9)

Pierwsze pięć ósmych: Bewden Barrett (30, Blues/Taranaki, 91), Richie Monga (27, Crusaders/Canterbury, 24)

Pomocnicy: Braydon Ennor (23 lata, Crusaders/Canterbury, 1), David Havili (26, Crusaders/Tasman, 5), Rieko Ioane (24, Blues/Auckland, 37), Anton Lienert-Brown (26, Chiefs/Waikato, 50), Królowa Tobaya (22, szefowie/Waikato, 1)

Wygląd zewnętrzny: Jordi Barrett (24 lata, Hurricane/Taranaki, 25), George Bridge (26, Crusaders/Canterbury, 12), Will Jordan (22, Crusader/Tasman, 5), Damien Mackenzie (26, Chiefs/Waikato, 30), Sevo Reese (23, Krzyżowcy / Tasman, 10).

READ  Babar Azzam pokonuje Virata Kohli w kategorii Najlepszy Zawodnik Świata w Indiach i Pakistanie