Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Najlepszy występ Johna Longmire’a na treningu, Sydney pokonuje GWS, na halach, wideo, covid, na trenerze, najnowsze wiadomości

Gwiazda St Kilda, Nick Ryault, pochwalił Johna Longmire’a z Sydney za jeden z „najbardziej imponujących występów treningowych”, jakie widział „od bardzo dawna”, ponieważ nagranie z szefem Swans inspiruje jego zawodników przed derbami Sydney.

Longmire Był we łzach po meczu Po emocjonalnym wieczorze, w którym obie strony wysłały graczy i personel do izolacji Covid na mniej niż godzinę przed odbiciem; I to było zanim spadł z 35 punktów, by wygrać decydujący mecz.

Callum Mills, Harry Cunningham i Colin O’Riordan musieli opuścić Metricon Stadium i przejść na 10-dniowy okres izolacji ze względu na przepisy rządu Queensland po tym, jak wzięli udział w meczu testowym rugby w Melbourne, który został później ogłoszony jako miejsce ekspozycji na poziom 2 Covid.

Oglądaj sezon 2021 Toyota AFL Premier na żywo i na żądanie na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz przez 14 dni za darmo>

Słuchać Najnowszy PODCAST FOX FOOTY poniżej lub kliknij, aby zasubskrybować ITUNES lub spotify

Ale Longmire zamienił negatyw w pozytyw, zrzuty ekranu z na sofie To pokazuje, jak podekscytowani zareagowali Łabędzie, gdy usłyszeli nazwiska graczy, którzy mieli przyjść do drużyny w ich miejsce – Jamesa Robottoma, Dylana Stevensa i Bena Ronka, którzy dzień wcześniej rozegrali pełny mecz zdrapki.

„Kiedy mówisz nam o tej niepewności, oczywiście to, co tutaj zrobili – i to mnie najbardziej zaskoczyło – było to, że John Longmire powiedział po prostu:„ Wskocz na moje plecy, a ja zamierzam to objąć z pasją ”- Melbourne mistrz Gary Lyon powiedział dalej Fox Footy.

„To jest przedmeczowe i myślę, że minęło tylko pół godziny, zanim piłka odbije się, a oni właśnie dowiedzieli się, że trzech grających facetów, którzy siedzieli w swoim pokoju hotelowym, zamierza zamówić Uber Eats.

READ  Euro 2020: koordynacja, zespoły, grupy, harmonogram i transmisja na żywo - wszystko, co musisz wiedzieć

„Więc jest dużo szumu i podekscytowania, nie ma z tym problemu, tak, są wyzwania – ale spójrz na podekscytowanie na twarzach tych facetów, że trzech facetów będzie miało szansę zagrać w grę piłka nożna.

– To namacalny wyraz trenera, który chce poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

Reyoldt oddaje hołd Longmire’owi | 02:39

Nick Ryoldt odpowiedział: „To może być niesprawiedliwe w stosunku do innych trenerów, ale jest to wizualny i wpływowy występ trenerski, jaki widziałem od bardzo dawna.

„Od samego początku chodziło o szanse i możliwość pojawienia się nowych graczy. Grupa po prostu się rozwijała. I nie zaczęli dobrze”.

Następnie podczas meczu Longmire trenował swoją drużynę z ławki, a nie z pudła trenerów, pokazując pasję i podekscytowanie przez cały powrót.

Wszyscy obserwowali Johnny’ego Longmire’a siedzącego w polu karnym z Deanem Coxem obok niego tańczącym. Teraz trenuje to wszystko, siedem goli na jednym etapie za wyzwaniami – tak samo dla Giants przy okazji, musieli sobie z tym poradzić – ale to jest jego poważne szkolenie – powiedział Leon.

„Każdy jest trenerem, ale to go ciężko trenuje, trzyma się swojej grupy. Widziałem, jaki jest duży i ile to dla niego znaczy. Rozmawia z klubem, który jest bliski, zjednoczony i troszczy się o siebie nawzajem.

“Brzęź o okazaniu swoich uczuć i byciu bezbronnym… Miał łzy w oczach. Po prostu to kochasz.”

Łzy łabędzia po epickim zwycięstwie | 00:45

Medalista Brownlow, Gerard Healey, dodał: „To najbardziej emocjonująca i poruszająca rzecz, jaką widziałem (asystent trenera) Don Pike. Wyraźnie są na krótkiej wycieczce, kto wie, gdzie się skończy”.