Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Poznaj australijską pielęgniarkę, która regularnie podróżuje pierwszą klasą.

Poznaj australijską pielęgniarkę, która regularnie podróżuje pierwszą klasą.

W ramach swojej roli Millie odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Niemcy, Japonię, Fidżi i Grecję, żeby wymienić tylko kilka, ale prawdziwa magia tej pracy, jak mówi, polega na wejściu do sali pacjenta w szpitalu za granicą, gdzie często przez wiele tygodni źle się czuli, tęskniąc za rodziną.

„Kiedy widzisz wyraz ich twarzy, kiedy cię widzą, naprawdę jesteś dla nich jak niebo”.

Ale nie chodzi tylko o loty pierwszą klasą i akcje ratownicze w filmowym stylu. Są też pewne wyzwania.

„Powiedziałbym, że to długotrwały wpływ na organizm. Z czasem na pewno zaczynasz się fizycznie męczyć. Do tego dochodzi bariera językowa w przypadku niektórych trudniejszych części.”

„I powiedziałbym, że jako osoba o wielkim sercu pewne sytuacje dotkną cię i przypomną ci, jak cenne jest życie”.

Ale dobre strony znacznie przewyższają wyzwania, a Millie twierdzi, że podczas swoich podróży spotkała niesamowitych ludzi.

„Bez względu na to, czy chodzi o pacjentów i ich historie życiowe, innych ludzi, których spotkałem podczas lotów, czy po prostu dookoła świata, podróżowanie bardzo rozwija człowieka.

„Prowadzę firmę zajmującą się ręcznie robioną biżuterią Klejnoty hojności Podróże inspirują każdy element, który tworzę. Ciągła inspiracja i doświadczenia są bezcenne.

„Nie zawsze chodzi o szampana, kawior i klasę biznes, czasami transfery są trudne, wymagające i długie, ale szczerze mówiąc, nie sądzę, że jakakolwiek inna praca może się z tym równać”.

Wyróżnione zdjęcie: Instagram/@itsmiliemayy.

READ  Vanuatu zwraca się do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości o wpłynięcie na prawo do ochrony przed zmianami klimatu