Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prezes Brave CF rozpoczyna nowy narodowy projekt MMA w Polsce | sąd dzienny

NTC | Manama

Daily Tribune – www.newsofbahrain.com

Mehmet Shahid, prezes Federacji Brave Fighting, w końcu przybył do Konina, gdy światowa grupa przygotowuje się do swojego pierwszego wydarzenia w kraju – BRAVE CF 54 – w sobotę 25 września.

Aby uczcić swoją piątą rocznicę w branży mieszanych sztuk walki, promocja z Bahrajnu przygotowała ułożoną kartę walki, której tematem była walka urazowa między mistrzem świata w wadze lekkiej Brave CF Aminem „The Fierce” Ayoubem z Francji i pretendentem Ahmedem „The Butcher” Prince Egiptu.

Oprócz głównego wydarzenia, w programie biorą udział także trzy wschodzące gwiazdy w kraju, które otrzymają sprawiedliwy udział w międzynarodowym świetle reflektorów.

Marcin „Bomba” Bandel, Wawrzyniec Bartnik i Ewelina Woźniak będą nosić patriotyczne barwy karmazynowej czerwieni i czystej bieli na historycznym BRAVE CF 54.

Tymczasem irlandzka supergwiazda Blaine O’Driscoll ma zmierzyć się z Muhammadem „The Punisher” Mokaevem w popularnym filmie przyciągającym.

Gdy zaczyna się odliczanie, Shahid nie może nie spojrzeć wstecz na to, co jego firma osiągnęła w Europie w ciągu dziewięciu miesięcy.

Brave CF od dawna jest uznawany za narodowy projekt ukierunkowany na dostarczanie narodowi wartości sportowych.

Widać to wyraźnie w stosunkach rządowych między BRAVE CF a krajami goszczącymi”.

„Jednocześnie wydarzenia te są również wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów, podczas których spotykają się międzynarodowi urzędnicy państwowi, światowi liderzy biznesu i celebryci z całego świata”.

Chociaż wydaje się, że BRAVE CF poczynił znaczne postępy na kontynencie w 2021 roku, wydaje się, że jest to wierzchołek góry lodowej.

Niedawno Brave CF ogłosiło, że pod koniec tego roku będzie posiadać bilet w Rosji, mając na celu powrót do miejsca, w którym firma rozpoczęła w tym roku.

Więcej szczegółów na temat powrotu organizacji do Rosji podamy w najbliższych tygodniach

READ  Wiadomości NBA 2021: Kyrie Irving łamie milczenie w sprawie odmowy przyjęcia szczepionki Covid-19, Brooklyn Nets