Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prognozy finałowe, wskazówki Leigh Montagna Sześciu z obecnej ósemki może zagrać w finale, Geelong Cats

To dopiero czwarta runda, ale mistrz St Kilda Lee Montana uważa, że ​​sześć drużyn zajęło czołową ósemkę po czterech tygodniach „blokady”, aby zagrać w finałach 2021 roku.

Niepokonany i lśniący Western Bulldog jest tylko numerem jeden w lidze ze zdrowym 171,1 procentem, przed innymi zespołami z Melbourne i Sydney 4: 0.

Port Adelaide i Adelaide zajmują czwarte i piąte miejsce z rzędu po przegranej zaledwie jednej w tym sezonie, podczas gdy West Coast, Carlton i Richmond znajdują się w pierwszej ósemce z trzema z sześciu drużyn z rekordem 2: 2.

Obejrzyj sezon Toyota AFL Premierhip 2021. Każdy mecz z każdej rundy jest transmitowany na żywo w Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Posłuchaj najnowszego wydania pierwszego pękniętego podcastu TutajLub kliknij tutaj, aby zasubskrybować ITUNES lub Spotify

Tylko jedna drużyna opuściła finały 4: 0 w ostatniej dekadzie: Essendon w 2012 (i technicznie w 2013, kiedy bombowce zostały zdyskwalifikowane z powodu sagi o sequelach). Średnio w ciągu ostatnich pięciu lat grało 5,8 drużyn, które po czterech rundach finałów znalazły się w pierwszej ósemce.

Mówiąc o Fox Footy’s Pierwsze pęknięcie Montana uważa, że ​​w niedzielny wieczór na podstawie tego, co widział do tej pory w tym sezonie, 75 procent obecnych drużyn Wielkiej Ósemki będzie nadal w pobliżu do końca sezonu Premier League.

Bold Montana Finals oczekiwania! | 00:59

Montana powiedział: „Myślę, że możemy przejrzeć tylko to, co widzimy naszymi oczami, a nie nasze postrzeganie”. Pierwsze pęknięcie.

„Wierzę w większość z nich. Myślę, że osiem najlepszych drużyn zaczyna się formować, a sześć z tych ośmiu drużyn zagra w finale”.

Montana ogłosiła, że ​​Bulldogs, Demons, Swans and Power utrzymają pierwszą ósemkę, a West Coast i Richmond również awansują do finału.

Australijski duet powiedział, że Blues i Cruz „nie byli jeszcze zamknięci” w finale, po czym dodał: „Myślę, że pozostałe sześć drużyn jest już ubezpieczonych, aby zagrać w finale”.

READ  Nie potrafię wyjaśnić powodów niedawnego upokorzenia Polski

Ale podwójny premier Kangaroo David King uważa, że ​​pierwsza ósemka nie została jeszcze zabezpieczona.

„Nadal mówimy, że po sześciu do ośmiu tygodniach jest to prawie ograniczone do końca sezonu. Może jedna zmiana, może nie, ale tak mówi nam historia” – powiedział King w rozmowie z Fox Foots Pierwsze pęknięcie.

Fyfe ćwiczył po meczu! | 00:41

„W tej chwili myślę, że spokój leży”.

Największym pytaniem Kinga był Sydney, który do tej pory był ulubieńcem zawodów z czterema zwycięstwami z rzędu nad Brisbane, Adelaide, Richmond i Essendon.

Mając jeden z najmniejszych składów w zawodach, King zastanawiał się, czy Pelikanie mają wystarczająco dużo wytrzymałości, aby grać na tak wysokim poziomie przez cały sezon.

„W tym zespole jest wiele dzieciaków, które osiągną punkt pod koniec roku, kiedy się tym zmęczy” – powiedział King dla Fox Footy.

Ale zarówno Montana, jak i były głóg Ramy Ben Dickson powiedzieli, że widzieli wystarczająco dużo, aby wskazać, że Pelikany mają personel i plan gry, aby dotrzeć do finału w 2021 roku.

Dickson powiedział: „Dostosowują się do dzieci, które przyszły, i trzeba pamiętać, że zajmują 15. miejsce w rankingu (w 2020 r.) I mają 95. percentyl – żaden zespół tego nie zrobił”.

„Głównym wyznacznikiem dla mnie jest ich gra spinowa. Są najlepsi na świecie”.

Papiery na łokciach Hawkinsa mogą być poplamione krwią! | 00:49

Montana dodał: „Dużo rozmawiamy o ich dzieciach, ale mają wielu graczy w swoim najlepszym miejscu – (Callum) Mills, (Tom) Bubbly, (Dan) Rampy, George Hewitt – oraz weterani, którzy wciąż grają naprawdę dobrze piłka nożna. Chyba. Połączenie tej trójki przygotowuje ich do gry w finale ”.

Wśród drużyn spoza pierwszej ósemki Montana powiedział, że nadal ma zaufanie do Geelong, pomimo jego wczesnego rekordu 2: 2.

READ  Lakeview znajduje się w południowym paśmie | Wiadomości, sport, praca

Powiedział: „Myślę, że Geelong gra w maratonie, a nie w sprincie”.

„Wiem, że zaczynają się chwiać i trochę wolno schodzą z bloków, ale dla nich był to powolny początek sezonu przedsezonowego z powodu zeszłorocznej grupy starszej – myślę, że będą kulminować pod koniec roku.

„Nadal jestem przekonany, że Geelong zagra w finale Mistrzostw Świata”.