Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prognozy i typy bukmacherskie na mecz Brisbane Roar – Newcastle Jets

Prognozy i typy bukmacherskie na mecz Brisbane Roar – Newcastle Jets

Brisbane Roar będzie chciało zakończyć serię czterech porażek z rzędu, gdy w niedzielę podejmie Newcastle Jets w A-League.

Podopieczni Roberta Stantona nie zdołali zwyciężyć podczas czterech ostatnich wizyt na stadionie Suncorp i podejmą weekend z nadzieją na zakończenie słabej passy.

Brisbane Roar nie powstrzymało spadku, pokonując u siebie 2:1 z Sydney FC w pierwszym meczu w tym roku.

Podopieczni Bena Cana przegrali cztery ostatnie mecze, w tym upokarzającą porażkę 8:1 z Melbourne City 28 grudnia.

Choć Brisbane Roar stara się zakończyć tę słabą passę, mają trudności z osiągnięciem dobrych wyników na własnym boisku, zdobywając tylko jeden punkt w ostatnich trzech meczach.

Gdzie indziej Newcastle Jets ostatnim razem odpadli z głową w rękach po zremisowaniu 1:1 z Macarthurem po stracie wyrównującego gola w 99. minucie.

Jednakże podopieczni Stantona są obecnie niepokonani w czterech z pięciu ostatnich meczów, a wyjątkiem jest porażka 3:1 z Adelaide United 22 grudnia.

Z 13 punktami po 11 meczach Newcastle Jets zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli A-League, tracąc jeden punkt i jedno miejsce do niedzielnego gospodarza.


Mecz Brisbane Roar vs Newcastle Jets i kluczowe liczby

  • Z 23 zwycięstwami z ostatnich 59 spotkań pomiędzy obiema drużynami, Brisbane Roar ma nieco lepszy bilans w historii tego spotkania.
  • Newcastle Jets odnieśli w tym czasie o jedno zwycięstwo mniej, a łupami podzielono się 14 razy.
  • Brisbane Roar przegrało cztery ostatnie mecze, tracąc 15 bramek i strzelając trzy gole od czasu pokonania Adelajdy 2:0 w grudniu ubiegłego roku.
  • Jets są niepokonani od czterech z pięciu ostatnich meczów, a od drugiego tygodnia grudnia zanotowali dwa zwycięstwa i dwa remisy.

Prognoza wyniku Brisbane Roar vs Newcastle Jets

Ostatnie trzy spotkania pomiędzy Brisbane i Newcastle Jets przyniosły 12 bramek i spodziewamy się kolejnego ekscytującego spotkania na stadionie Suncorp.

Oczekujemy jednak, że obie strony zniweczą wysiłki drugiej i poprzestaną na podziale łupów.

READ  WTA Tour: Młoda gwiazda Emma Raducano spotyka Igę Świątek w Stuttgarcie

prognozaBrisbane Roar 2-2 Newcastle Jets


Typy bukmacherskie na mecz Brisbane Roar vs Newcastle Jets

Wskazówka 1: Wynik – remis

Wskazówka 2: Więcej niż 2,5 gola – Tak (w pięciu z ostatnich siedmiu spotkań pomiędzy obydwoma krajami padły co najmniej trzy gole)

Wskazówka 3: Więcej niż 10,5 rzutów rożnych – tak (w czterech z pięciu ostatnich spotkań było także 11 lub więcej rzutów rożnych)

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda