Howland obala Polskę |  Wiadomości, sport, praca

Howland obala Polskę | Wiadomości, sport, praca

ZDJĘCIE PRACOWNIKA/Preston Byers Alex Henry (4) z Howland szuka kolegi z drużyny podczas wtorkowego zwycięstwa Tygrysów.

HOWLAND — Po bliskiej porażce z Warrenem G. Hardingiem 5 stycznia, trener koszykówki chłopców z Howland, Dan Poupon, powiedział, że jego zespół właśnie rozegrał jeden z najgorszych meczów w defensywie od lat. Tygrysy odpowiedziały odpowiednio we wtorek jednym z najlepszych meczów defensywnych w sezonie, pokonując Polskę 50-34.

Bulldogs przybyli do Howland z bilansem 7-2 i dużym optymizmem po zdobyciu najwyższych w sezonie 61 punktów w zwycięstwie nad South Range 5 stycznia, ale Tygrysy (6-6) przyszły przygotowane, co według Bobon nie w tym przypadku. Sprawa, gdy Howland grał Hardinga.

„Widać było, że naprawdę słuchali na treningach i słuchali podczas naszych sesji filmowych. Harding 68, 34 dziś wieczorem, więc oddaliśmy połowę punktów innemu, bardzo dobremu zespołowi”. powiedział Bobon. „To dbałość o szczegóły. Naprawdę rozmawialiśmy o każdym z ich dzieci i o tym, jak chcemy je chronić, kto ma je trzymać przy piłce i skąd chcemy, żeby strzelały, a z którego nie. Nie daliśmy im w ogóle dużo dobrego wyglądu. [I’m] Jestem zachwycony naszą obroną. Jeśli będziemy na tym budować i grać w ten sposób w defensywie, mamy szansę wygrać każdy mecz w tym roku.

Choć polska obrona okazała się w dużej mierze solidna, ich próby pełnego ataku i utrzymania piłki niemal za każdym razem przynosiły odwrotny skutek, co kończyło się łatwym golem dla Holandii.

Trener Bulldogs Eric Fender powiedział, że wykorzystał prasę, aby spróbować przyspieszyć atak Howlanda i tempo gry jako całości, ale przyznał, że Tygrysy to zasługa trafiania rzutów wolnych i ograniczania strat, z którymi zespoły często borykają się w meczach z prasą.

Fender przypisał ofensywne zmagania Polski doskonałej fizyczności Holandii.

„Grali mocno. Trener Poupon wykonuje świetną robotę w defensywie. Nie byliśmy gotowi na rywalizację z ich fizycznymi zawodnikami”. powiedział Fender. „Zmuszali nas do wykonania kilku ujęć, na które nie byliśmy przygotowani, lub trudnych ujęć. Czasami po prostu się uspokajaliśmy. To była część ich fizyczności”.

READ  Sam Walker upadł, Sydney Roosters, połówki, atak, NSW Cup, Cooper Cronk, napięcie, Trent Robinson, Ben Walker, Shane Walker

Howland utrzymywał niewielką przewagę przez pierwsze 20 minut gry, a przewaga rzadko przekraczała pięć punktów. Po czterech szybkich punktach na boisku na początku drugiej połowy Polska była w stanie zmniejszyć deficyt do zaledwie jednego punktu.

Stamtąd Tygrysy zdobyły 10 punktów bez odpowiedzi, zwiększając prowadzenie do 11 punktów. Pomimo najlepszych wysiłków Polski, ich atak nie był w stanie zgromadzić wystarczającej liczby pozytywnych zdobyczy, aby trwale objąć prowadzenie.

Howland trzymał Bulldogs na dystans punktami w bramce i na linii rzutów wolnych, podczas gdy Polska bezskutecznie naciskała i ostatecznie w czwartej kwarcie zdecydowała się na strategię polegającą na mocnych faulach.

Po porażce z Hardingiem Beaubon ubolewał nad brakiem ofensywnej pomocy ze strony starszego obrońcy Alexa Henry'ego, który zdobył 29 punktów w meczu przeciwko Raiders. Dziś wieczorem Henry zdobył zaledwie osiem punktów, ale czterech innych Tygrysów zdobyło siedem lub więcej punktów.

Przodował junior Anthony Chivo, który zdobył 12 punktów, a obrońca TJ Douglas również dołożył 10 punktów. Po polskiej stronie seniorzy Cole Fulton i Andrew Todd zdobyli odpowiednio 11 i 10 punktów.

Bulldogs, którzy nadal mają niepokonany rekord na konferencji, odwiedzą Struthers (6-3, 4-1) 12 stycznia w nadziei, że unikną pierwszej porażki w Northeast 8, a także trzeciej porażki w czterech meczach.

Howland skupi się teraz na spotkaniu wyjazdowym z Austintown-Fitch (6-4, 1-1) po wtorkowym zwycięstwie Falcons nad Boardmanem.

Beaubon powiedział, że zacięty pojedynek w przypadku meczu Tygrysy z Fitchem jest prawie gwarantowany.

„Graliśmy z nimi w zeszłym roku w Rocket Mortgage Fieldhouse i strzeliliśmy historycznie okropnie, ale zostaliśmy mocno pobici. Poza tym meczem prawie każdy mecz, w którym gramy z Fitchem, jest w powietrzu przez ostatnie pięć minut. Zwykle gramy blisko. ” powiedział Bobon. „Są całkiem dobrzy. Dużo dzieci wraca z zeszłego roku. Ale nasze dzieci znają swoje dzieci i to jak ze wszystkim innym – NFL, NBA – grasz ze znanymi zespołami, grasz w mecze między ligami, a oni zazwyczaj zacięte i spokojne mecze. po prostu muszę dobrze grać.”

READ  European Games: Delicious Orie niesie nadzieje Wielkiej Brytanii na pierwszy kwalifikator olimpijski w wadze ciężkiej | Wiadomości bokserskie